• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasidžiaugę šaltuoju metų laiku buvusiomis mažesnėmis eismo spūstimis ties Kaunu, vairuotojai buvo priversti prisiminti niūrią realybę. Prasidėjus pavasariui ir kiek atšilus orams, magistraliniame kelyje A1 buvo įvesti nauji greičio ribojimai.

Pasidžiaugę šaltuoju metų laiku buvusiomis mažesnėmis eismo spūstimis ties Kaunu, vairuotojai buvo priversti prisiminti niūrią realybę. Prasidėjus pavasariui ir kiek atšilus orams, magistraliniame kelyje A1 buvo įvesti nauji greičio ribojimai.

REKLAMA

Apie tai trečiadienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ grupėje pranešė naujai pastatytus kelio ženklus užfiksavęs skaitytojas.

„Prasideda „Klebonfesto“ sezonas. Greitis 70 km/val., po to 50 km/val.“, – teigė portalo skaitytojas.

Jam komentarų skiltyje antrino ir kitas kaunietis, kuris teigė, kad spūsčių šioje atkarpoje, greičiausiai, švengti nepavyks.

„O tada visu grožiu pasirodo 50 km/val. Artimiausiu metu tikrai nusimato „Klebonfestas“, – tikino vyras.

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nauji eismo ribojimai buvo įvesti dėl spartėjančių vadinamojo Ašigalio viaduko statybos darbų.

REKLAMA
REKLAMA

Ėmėsi kito tikslo

Primename, kad Kaunas, per paskutinius metus pradėjęs dviejų tiltų per Nemuną statybas, ėmėsi kito užsibrėžto tikslo – viaduko su greitėjimo ir lėtėjimo juostomis virš magistralės A1.

REKLAMA

Naujasis transporto mazgas ateityje suteiks galimybę patogiai įvažiuoti į miestą nuo Vilniaus pusės ir išvykti Klaipėdos kryptimi.

Naująjį viaduką statys tarp penkių viešojo konkurso dalyvių geriausią kainos ir kokybės santykį pateikusi bendrovė „Autokausta“. Rangovai įsipareigojo darbus atlikti už 7,65 mln. eurų. Statyboms numatyta lygiai 12 mėnesių.

Veiksmas statybų aikštelėje

Pirmieji darbai būsimo viaduko prieigose užvirė dar 2017–2018 metais. Suformavus žiedinę sankryžą ir dviem kryptimis sujungus Ašigalio gatvę su magistraliniu keliu, atsirado papildomas įvažiavimas ir išvažiavimas iš miesto.

Atverta jungtis su A1 magistrale palengvino kauniečių susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais bei suteikė naują išvažiavimą Vilniaus kryptimi.

Įgyvendinant pirmąjį projekto etapą atlikta ir daugiau darbų – suformuoti kelio pylimai bei nutiestos požeminės komunikacijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų