„Europos užimtumo tarnybos kalba apie atsargų optimizmą. Situacija išlieka stabili“, – sakė IAB prognozių vadovas Enzo Weberis.
Nors komponento dalis didėjo tik 0,3 balo ir siekia 101,6, užimtumo perspektyvos išlieka teigiamos. Nežymiai augusi (+2) nedarbą prognozuojanti barometro dalis ir toliau lieka neigiamoje zonoje (99,2). Tiesa, tai, Užimtumo tarnybos teigimu, rodo, kad per artimiausius tris mėnesius gali būti fiksuojamas šioks toks nedarbo augimas.
Tuo metu Lietuvoje darbo rinkos barometras taip pat didėjo nežymiai (+0,3) ir siekia 101,5 balo. Nedarbo augimas šalyje nėra prognozuojamas.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!