Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ponas Tomai,tai valstybe visais budais stengiasi suteikti zmogui darbo ,net remia, kad jie gyventu savo salyje ir dziaugtusi savo salimi ,o nebektu, kaip is Lietuvos bega lietuviai, ieskodami kitose salyse darbo, kad galetu islaikyti savo seimas.
Tai pasako kodel Lietuviai ukininkai ir KAIP LIETUVOS VALDZIA ATSAINIAI ziuri i ukininkus ir i sali.

„Man paliko didelį įspūdį, kad valdžia Austrijos ūkininkams nepriekaištauja dėl paramos ir neragina užsiimti kita veikla, o juk valstybė galėtų maisto produktų pigiau įsivežti iš kitų šalių. Atvirkščiai – valstybė remia net daugiau nei gaunama paramos iš Briuselio“,

,,Austrijoje veikia paprastas ir labai efektyvus būdas – austrai žemės paprasčiausiai neparduoda arba parduoda labai retai.

,,Todėl, kad jie išsaugo valstybės unikalumą, žmonės ne tik ūkininkauja, bet ir iš esmės prižiūri Alpes, nes kalnų pievose gano gyvulius. Pievos tvarkingai nuganomos, kiek įmanoma nušienaujamos, tai padeda vystyti turizmą. Be to, taip valstybė savo piliečių rankose išsaugoja žemę“,

„Austrijos valdžia stengiasi ginti ūkininkus, stengiasi juos apsaugoti nuo tokių kaimynų“,
Norėčiau ir aš taip paūkininkauti tose almėse:)
Dėl tokios žemės ūkio politikos austrai niekada nestovės savo žemėje ant vienos kojos. Šaunuoliai, kad suvokia žemės vertę, kuri ne visada pinigais išmatuojama. Dėkui už straipsnį. Gerai būtų, kad mūsų piliečiai ir politikai panašiai vertintų savo kraštą.
Buvau aš ten. Man tai gaila to austro kažkoks jis suvarges visas atrodo labai varganai ir jo rankos kaip mano samdomo darbininko. Aš tai savo ūkyje vadovauju , o dirba tegu "negrai".
Žinote,jis vargšas pagal mūsų vidutinį ūkininką..Radote ką palyginti.Nors mūsų ūkininkų išmokos mažesnės,tačiau progresas žymiai didesnis.
Dekui uz straipsni!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų