„Pagrindiniais veiksniais, lemiančiais gerus įsidarbinimo rezultatus, studentai laiko ne tik asmenines savybes, bet ir darbo patirtį, studijas universitete, socialinius ryšius“, – sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.
VGTU organizuojamos „Karjeros dienos“ – viena pirmųjų progų studentams susipažinti su darbdaviais. Įpusėjus „Karjeros dienoms“, daugiau nei 2 tūkst. studentų išklausė apie 30 atvirų paskaitų, susitiko su pramogų pasaulio, verslo lyderiais, dalyvavo įmonių kontaktų mugėje, kur praktikavosi prieš tikrus darbo pokalbius ar ieškojo praktikos, darbo vietų.
Remiantis 2013 m. Lietuvos darbo biržos duomenimis, pagal įsidarbinimo rezultatus VGTU pirmauja Elektronikos, Fundamentinių mokslų, Mechanikos fakultetai. Juose yra bent po kelias studijų programas, kurių absolventai įsidarbina 100 proc. Darbo rinkoje paklausūs ir kitų universiteto specialybių absolventai: kūrybinių industrijų absolventų įsidarbinimo rodiklis – 89 proc., transporto inžinierių – 92 proc.