Centrinis bankas nurodė, kad šį sprendimą lėmė faktas, jog įstaiga gerokai ilgiau nei per metus nuo licencijos gavimo nepradėjo veiklos.
Be to, nustatyta pažeidimų, kurie patvirtina, kad įstaiga nebuvo tinkamai pasirengusi teikti finansines paslaugas: „Rebellion Fintech Services“ nebuvo patvirtinusi išsamios organizacinės struktūros, įstaigos darbuotojų atsakomybių ir atskaitomybės aprašų, jos rizikos valdymo strategija buvo parengta ne pagal teisės aktų reikalavimus, du ataskaitinius laikotarpius (2022 m. trečiąjį ir ketvirtąjį ketvirčius) ji neteisingai skaičiavo nuosavo kapitalo poreikio dydį.
Nustatyta pažeidimų ir pinigų plovimo bei teroristų finansavimo (PPTF) prevencijos srityje: „Rebellion Fintech Services“ neužtikrino tinkamų vidaus kontrolės procedūrų, susijusių su įstaigos visos veiklos PPTF rizikos vertinimu, klientų tapatybės nustatymu, dalykinių santykių ir operacijų stebėsena, nebuvo paskyrusi už PPTF prevencijos sritį atsakingų asmenų.
Tris ataskaitinius laikotarpius (2022 m. antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąjį ketvirčius) įstaiga teikė Lietuvos bankui neteisingą informaciją apie elektroninių pinigų turėtojų, mokėjimo paslaugų vartotojų lėšų ir įstaigos nuosavų lėšų likučius, taip pat nurodė tikrovės neatitinkančią informaciją apie klientus ir mokėjimo operacijas.