Prekyba Jungtinių Amerikos Valstijų technologijų biržoje „Nasdaq“ bus iš dalies sustabdyta.
Tai pirmas kartas nuo 1985 metų, kai dėl uragano nutraukiama prekyba JAV biržose, - 1985-aisiais šalyje siautėjo uraganas „Glorija“ (Gloria).
Kada prekyba biržose bus atnaujinta, kol kas neaišku, tai priklausys nuo uragano dinamikos.
Kompanijos „Audi“, „Hertz Global Holdings“, „Loews“ ir YPF atidėjo ketvirtinių ataskaitų publikavimą, rašo „Vedomosti“.
Uragano „Sendi“, artėjančio prie JAV rytinės pakrantės, aukomis jau tapo apie 60 žmonių.
Prie JAV artėjantis uraganas gali paveikti šalies prezidento rinkimus. Kandidatai dėl prasto oro keičia rinkimų kampanijos renginių tvarkaraščius, o kai kuriuos renginius ir atšaukia. Respublikonų kandidatas į prezidentus Mitas Romnis (Mitt Romney) dėl prasto oro sekmadienį atšaukė rinkimų kampanijos renginį Virdžinijos valstijoje. Prezidentas Barackas Obama į Floridos valstiją vyko sekmadienį, o ne pirmadienį. Be to, kad iš Baltųjų rūmų galėtų stebėti slenkančią audrą ir jos padarinius, prezidentas atšaukė pirmadienį ir antradienį Virdžinijos ir Kolorado valstijose planuotus renginius.
Merilendo, Niujorko, Pensilvanijos, Virdžinijos valstijose, Kolumbijos apygardoje ir Šiaurės Karolinos pakrantėje paskelbta nepaprastoji padėtis.
„Sendi“ jau sutrikdė susisiekimą transporto šiaurės rytinėje JAV dalyje. Atšaukta per 3 tūkst. skrydžių, apribotas traukinių eismas. Vašingtone ir Niujorke pristabdytas metro ir autobusų darbas.
Energijos išteklių rinkoje pastebimi pirmieji pokyčiai: 1 proc. pabrango benzino ateities sandoriai. Šis pabrangimas siejamas su kompanijos „ConocoPhillips“ naftos perdirbimo įmonės Naujojo Džersio valstijoje uždarymu dėl uragano. Benzino brangimą skatino ir sumažėjusi gamyba kitose šio regiono įmonėse.
Nuostolių patyrė ir lošimo verslas - Atlantik sityje (Naujojo Džersio valstija) uždaryti visi lošimo namai. Nedirba Brodvėjaus teatrai. Atidėtos kai kurios sporto varžybos. Valdžia baiminasi potvynių, taip pat nerimaujama, kad gali būti ilgam nutrauktas elektros tiekimas. Žmonės evakuojami iš pakrantės regionų visoje rytinėje pakrantėje nuo Virdžinijos iki Masačusetso. Vien Niujorke, mero Michaelo Bloombergo nurodymu, į saugias vietoves perkelta 300 tūkst. žmonių. Daugeliui jų artimiausiomis dienomis teks gyventi laikinose prieglaudose.