Kaip rašo „The Guardian“, prietaisas, kuris atpažįsta ir vėliau perduoda kitų asmenų bučinius veikia pagal judesio jutiklius, kurie yra integruoti prietaiso silikoninėse lūpose.
Būtent integruotų sensorių pagalbą vėliau perduoti duomenys gali atkartoti perduodamų bučinių judesius.
Negana to, naudojant naująjį bučinių perdavimo prietaisą, jis taip pat skleidžia atskirus garsus ir netgi šiek tiek įšyla.
MUA prietaisas pavadintas būtent pagal tokį patį garsą, kurį skleidžia žmonės, norėdami pasibučiuoti. Naujas įrenginys taip pat gali atkurti atskirą garsą, o tai virtualiems bučiniams suteikia dar daugiau autentiškumo.
Be to, kiekvienas asmuo taip pat gali parsisiųsti atskirą programėlę, kurioje galėsite matyti surinktus duomenis apie perduotus virtalius bučinius.
Teigiama, kad idėja sukurti virutalų bučinių prietaisą atsirado izoliacijos metu, kai Kinijoje ypač aktyviai siautė koronavirusinė infekcija. Būtent tuo laikotarpiu Kinijos valdžia uždraudė asmenims palikti savo gyvenamąsias patalpas ne vieną mėnesį.
„Tąkart aš susitikinėjau, tačiau negalėjau pasimatyti su savo mergina dėl karantino“, – teigė prietaiso išradėjas.
Pasirodžius naujam išradimui sausio 22 dieną, prietaiso kaina siekė 38 JAV dolerių (apie 40 eurų). Per dvi savaites iš viso buvo parduota daugiau kaip 3 tūkst. bučinių perdavimo pretaisų, taip pat buvo sulaukta 20 tūkst. išankstinių užsakymų.
Tam, kad būtų galima naudotis naujuoju prietaisu, kiekvienam asmeniui tereikia parsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną.
Tiesa, vartotojai išreiškė nevienareikšmiką nuomonę dėl šio prietaiso vartojimo – vieni tikino, kad pojūčiai nėra realistiškį, o kai kas tikino, kad tai padėjo santykiams.