• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prekių ir paslaugų kainos Lietuvoje nuolat didėja, o kai kurie maisto produktai pas mus jau brangesni nei Vakaruose, nors algos – daug mažesnės.

Prekių ir paslaugų kainos Lietuvoje nuolat didėja, o kai kurie maisto produktai pas mus jau brangesni nei Vakaruose, nors algos – daug mažesnės.

REKLAMA

Dėl to nėra ko stebėtis, kad daugelis mėgina taupyti pirkdami tik tas prekes, kurioms taikoma nuolaida ar galioja kitokia akcija.

Tačiau kartais parduotuvėse iš toli šviečiančios ryškios akcijos gali būti apgaulingos.

Tuo neseniai galėjo įsitikinti „Maxima“ pirkėjai. Vienoje iš didžiausio prekybos tinklo parduotuvių jie pastebėjo, kad glaistytoms spurgoms neva taikoma akcija – jas dvi galima nusipirkti už 0,99 euro.

Tačiau šalia buvo ir įprasta spurgų kaina 0,49 euro už vieną saldėsį. Taigi, perkant 2 spurgas be nuolaidos kaina būtų 0,98 euro – 1 centu mažiau nei su ja.

Socialiniuose tinkluose tokia „akcija“ sulaukė daugybė reakcijų irkomentarų.

O į naujienų portalo tv3.lt klausimą, kodėl spurgų kaina su nuolaida yra didesnė nei be jos, „Maxima LT“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė atsakė taip:

REKLAMA
REKLAMA

„Pirkėjui pastebėjus šią klaidą, mes iš karto sureagavome ir ją ištaisėme. Visiems pirkėjams, įsigijusiems šias spurgas už neteisingą kainą, į AČIŪ korteles grąžinsime permokėtus pinigus.“

REKLAMA

Tinklo atstovė taip pat nurodė, kad ši akcija galiojo praėjusią savaitę.

Pasak I Trakimaitės-Šeškuvienės, pastebėjus netikslumus bet kurioje mūsų tinklo parduotuvėje ar iškilus klausimams, pirkėjams visuomet rekomenduojame kreiptis į parduotuvės personalą arba mūsų klientų aptarnavimo skyrių – 0 800 200 50 arba el. paštu [email protected].

nemačiau klaidų pirkėjo naudai.
Pastaruoju metu maxima asortimentas akivaizdžiai suprastėjo, pavirto į lidl asortimento lygį, kur dominuoja ne lietuvos gamintojų produkcija, bet suvežtinis šlamštas, prastos kokybės prekės ir maisto produktai. Dominuoja neaiškios kilmės ir neaiškios kokybės produktų linija well done, kurios vengiu pirkti. Dabar maxima lygiuojasi į lidl marketingą, kada maisto produktai išmėtyti po visą daržinę, panašiai kaip lidl.
Liūdna, kad žmones, kurie tikrai neįgali nusipirkt sąlyginai brangių prekių, dar ir apgaudinėja su ale akcija. Kiek senukų vaikšto prie šiukšledėžių ieškodami ką "gero" padėjo prie jų, o milijardieriai dar ir apgaudinėja, nes, galimai vis maža ir maža...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų