Tarp visų krepšinio čempionato metu Lietuvoje vykusių akcijų, „Varom už Lietuvą“ renginius stebėjo ir į juos įsitraukė daugiausia gyventojų, rodo rinkos tyrimų bendrovės ,„Norstat“ atlikta apklausa. Nemažo dėmesio ir susidomėjimo sulaukė ir Eurobasket 2011 Kamuolių mušinėjimo rekordas, kita „Iki“ akcija ,„Oficiali Lietuvos krepšinio medalių kolekcija“ .
Rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje atliktos apklausos duomenimis, „Varom už Lietuvą“ akciją pastebėjo 85 proc. apklaustųjų, 76 proc. įvardino „Oficialią Lietuvos krepšinio medalių kolekciją“, panaši respondentų dalis - 75 proc.- Kamuolių mušinėjimo rekordą, o 56 proc. – „Maxima dovanų kamuolį“. Tuo tarpu klausiant, kurios iš šių akcijų labiausiai įtraukė ir sudomino lietuvius, skirtumai buvo ženklesni: atsakymų suvestinėje išsiskyrė ,,Varom už Lietuvą“, paminėta 52 proc. apklaustųjų (Eurobasket 2011 Kamuolių mušinėjimo rekordas – 35 proc., ,,Oficiali Lietuvos krepšinio medalių kolekcija“ - 33 proc., ,,Maxima dovanų kamuolys“ – 12 proc. apklaustųjų).
Komunikacijos konsultantė ir komunikacijos mokslų dėstytoja Dalia Kutraitė – Giedraitienė pastebi, kad išskirtinių pasiūlymų ir akcijų gausoje pasiekti spontaniško žinomumo negana. ,,Net kai iniciatyva siekiama pragmatinių tikslų – padidinti pardavimus, vilionių nemokamomis dovanomis nebeužtenka. Emocinis įtraukimas – štai kas svarbiausia. Susidomėjusių ir įsitraukusių į renginius skaičius rodo, kad ,,Varom už Lietuvą“ įtraukė ir emociškai, ir fiziškai.“.
Nors respondentų nuomonės šiek tiek išsiskyrė dėl akcijos ,,Varom už Lietuvą“ rėmėjų tikslų - 40 proc. manė, jog šia iniciatyva buvo siekiama visuomeninių, o 35 proc. – tiesioginių komercinių tikslų, didžioji dalis (95 proc.) šį projektą įvertino palankiai.
„Vienas didžiausių reklamos ar rinkodaros kampanijos pasiekimų – tapti „populiariosios“ kultūros dalimi. Šiuo informacijos bei greičio laiku žmonės ignoruoja bet kokius projektus, jei nerandamas prasmingas būdas juos įtraukti. O jei neįtrauki - kalbi pats su savimi. Gali įvykdyti projektą ir pasižymėti „varnelę“ savo planų kalendoriuje – padariau. O gali siekti daugiau - ieškoti idėjos bei, kas yra ne mažiau svarbu nei idėja, išnaudoti užkrečiamas taktikas ir ,,žaidimo“ praktiką tam, kad pakurstyti dalyvauti“, - apie „Varom už Lietuvą“ sėkmės priežastis kalbėjo projektą organizavusios komunikacijos agentūros TBWA\Vilnius direktorė Agnė Dulskienė.
Apklausos metu buvo siekiama išsiaiškinti ir labiausiai su krepšiniu siejamus prekės ženklus. Čia aiškios lyderio pozicijos atiteko ,,Švyturiui“ (jį paminėjo 42 proc. apklaustųjų), prekybos sistemai ,,Iki“ (39 proc.) ir mineralinio vandens ,,Vytautas“ ženklui (28 proc.). Visgi klausiami, apie jų manymu, didžiausią krepšinio palaikymą pademonstravusią įmonę, respondentai dažniausiai minėjo ,,Iki“ (27 proc.) kiek rečiau – tuos pačius „Švyturį“ (20 proc.) ir ,,Vytautą“ (12 proc.).