1. Tikrinti mobilųjį telefoną, kai bendraujate su kitu žmogumi
Kad ir kaip keista bebūtų, bet tai yra dažna klaida. Jūs nukreipiate savo dėmesį į telefoną, o ne į asmenį, su kuriuo bendraujate tuo metu. Taip parodote nepagarbą kalbančiajam. Būkite mandagus.
2. Susitikimo metu daryti kelis darbus
Lengviausias būdas tapti lyderiaujančiu žmogumi konferencijos metu – sutelkti visą dėmesį konferenciją. Pabandykite ir nustebsite, kiek daug galite padaryti per susitikimą.
3. Mąstyti apie žmones, kurie nedaro jums jokios įtakos ir neteikia reikšmės
Skirkite savo laiką tik patiems artimiausiems draugams, šeimai ir bendradarbiams. Tiems žmonėms, kurie yra arčiausiai jūsų ir jums artimiausi.
4. Nesutelkti dėmesio
Jums nereikėtų tikrinti el. pašto ar socialinių tinklų kiekvieną minutę. Sutelkite dėmesį į tai, ką darote. Kas minutę pypsintis telefonas tikrai gali palaukti.
5. Leisti praeičiai nulemti ateitį
Praeityje padarytos klaidos yra vertingos, pasimokykite iš jų, bet daugiau nesigraužkite. Kai ateityje susidursite su problemomis – mokykitės iš savo klaidų ir jų nebekartokite. Įgyta patirtis padeda tobulėti, primena naujienų portalas businessinsider.com.
6. Laukti, kol jums pasiseks
Nustokite laukti. Nebijokite rizikuoti. Jūs turite mažiau ką prarasti negu įsivaizduojate.
7. Kalbėti kam nors už nugaros
Apkalbinėjimas visais atvejais gerų rezultatų neatneša. Jeigu kartais susiduriate su problemomis, gal geriau pagalvokite, kad geriau būtų pakalbėti apie problemą su tuo pačiu žmogumi, o ne jam už nugaros. Jeigu ne, tuomet ir nekalbėkite apie jį.
Geriau išnaudoti savo brangų laiką produktyviems pokalbiams.
8. Sakyti „taip“, kai iš tiesų turite omenyje „ne“
Atsakyti „ne“ bendradarbių prašymams yra iš tiesų sudėtinga. Tačiau sakyti „ne“ nėra taip blogai, kaip jums gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
Dauguma kolegų jus tikrai supras. Naujienų portalas pastebi, kad atsisakydamas ką nors padaryti, jūs jausitės blogai labai trumpai, o atsakius teigiamai bloga savijauta jus lydės tikrai ilgesnį laiką.