Moterys sudaro praktiškai tiek pat vartojimo kredito ir pirkimo išsimokėtinai sutarčių kaip ir vyrai. Imdamos vartojimo kreditą jos vidutiniškai skolinasi 1080 Eur, kuriuos gražina per 42 mėn. O pirkdamos išsimokėtinai moterys dažniausiai yra tam linkusius skirti maždaug 454 Eur, kuriuos grąžina per 19 mėn.
Įdomu tai, kad aktyviausios yra vidutinio amžiaus moterys, o ypač 40-50 metų šalies gyventojos. Jos sudaro net 27 proc. visų vartojimo kredito ir pirkimo išsimokėtinai sutarčių. Antroje vietoje – 50-60 m. bei 30-40 m. lietuvės, atitinkamai sudarančios 22 proc. ir 21 proc. visų sutarčių.
Intensyviausiai vartojimo kreditus ima ar pirkimo išsimokėtinai paslaugomis naudojasi Vilniaus ir Kauno apskrityse gyvenančios moterys. Vien tik šiuose dviejuose regionuose gyvena 58 proc. visų finansavimo paslauga besinaudojančių moterų. Dviejų Lietuvos didmiesčių atotrūkis nuo kitų regionų – didžiulis.
Net pusė Lietuvos moterų savo finansiniais reikalais rūpinasi darbo dienomis nuo 8 h iki 13 h. Po darbo valandų, t.y. nuo 17 h iki 22 h, tam laiko skiria vos 1 iš 5 moterų.
Kokioms prekėms ir paslaugoms Lietuvos gyventojos skolinasi dažniausiai? Visų pirma – mobiliesiems telefonams. Jų prisireikia net 24 proc. lietuvaičių. Šiai prekei lietuvės yra linkusios skolintis vidutiniškai po 326 Eur. Dar apie 18 proc. moterų investuoja į sveikatos priežiūrą ir skolinasi medicininėms paslaugoms bei prekėms. Su sveikata susijusiems poreikiams jos vidutiniškai skolinasi po 1348 Eur, tačiau didžiausias sumas moterys visgi skiria nuosavam automobiliui įsigyti – vidutinė suma čia siekia 3154 Eur, kurią Lietuvos gyventojos dažniausiai grąžina per ketverius metus.