Apie tai naujienų portalą tv3.lt informavo juo skridę keleiviai.
„Flight Radar“ duomenys taip pat rodo, kad apsukęs kelis ratus virš Nyderlandų ir Vokietijos sienos, lėktuvas visiškai pakeitė kryptį ir užuot leidęsis Eindhovene nuskrido į Vokietijos miestą Kelną, kuriame galiausiai ir nutūpė.
Lėktuvo keleiviai pasakojo, kad jiems buvo praneštą, esą lėktuvas nukreipiamas dėl nepalankių oro sąlygų.
Vis dėlto kai kurie kiti laineriai panašiu metu nusileido Eindhoveno oro uoste.
„Ryanair“ lėktuvų parką sudaro dagiausia įvairių modifikacijų „Boeing 737“, taip pat virš 20 „Airbus 320“.
Papildyta 13 val.
„Ryanair“ taip pakomentavo incidentą:
„Šis skrydis iš Vilniaus į Eindhoveną (balandžio 11 d.) dėl prasto matomumo Eindhoveno oro uoste buvo nukreiptas į Kelną. Siekdami kuo mažiau trukdyti keleiviams ir kuo greičiau juos nugabenti į paskirties vietą, pasirūpinome alternatyviu transportu į Eindhoveno oro uostą, kuris išvyko šį rytą.
Nuoširdžiai atsiprašome už visus nepatogumus, patirtus dėl šio su oro sąlygomis susijusio nukreipimo, kuris visiškai nepriklausė nuo mūsų ir turėjo įtakos visoms oro linijoms, šiandien vykdančioms skrydžius į Eindhoveną ir iš jo.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!