Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Atšaukti tokia liberalizacija. Europos direktyvoje parašyta įsileisti kitus elektros tiekėjus į rinką jei tokių atsiras kad konkuruotų su valstybiniu. Niekur neparasyta kad per prievarta žmonės turi rinktis o nepasirinkusius apmokestinti dvigubai. Ir niekur neparasyta kad įsileisti spekuliantus. Jei valdžia nesupranta ką reiškia "kad konkuruotų su valstybiniu" tai debilas galima paaiškinti kad konkuruotų kainomis pigesnėmis nei valstybės. O tiekėjas yra tas kuris gamina elektrą o ne tas kuris nusiperka kompiuterį kainoms pakelti visai neturėdamas elektros. Aš irgi neturiu nei naftos nei dujų bet gal valstybė nori mane įsileisti kaip naftos ir dujų pardavėja?
Antra karta uzlipo ant to pacio greblio. Energetikos ministras jau pries tai buvo prisidirbes ir ji dar paskyre ministru. Nenuostabu kad ir si karta prisidirbo Kreivys, nes elektros kainos negali sitiek kartu skirtis nuo musu salies kainu. Manau pas mus klesti korupcija, svogerizmas, tad ir kainos siekia pacias lubas kiek tik imanoma. Kam tu firmu tiek leido valstybe isteigt kurie uz nieka gauna pinigus ir ju nieks nekontroliuoja perpardavinejant energija. Kazkoks absurdas, valdzioje idiotu banda sedi ir dar atlyginimus sau kelua dvigubai uz kedziu trinima siknomis.
@Absurdas
Sakai vietoj tu kėdžių tryneju į jų fotelius įstačius šluotkocius tikrai valstybėje niekas nepablogetu. Net pagerėtų nes ne tik nereiktų algų kelti bet išvis nereiktų nieko mokėti
REKLAMA
REKLAMA
Elektros kainų labirintai: Estija už megavatvalandę mokėjo 141,7, Lietuva – 361,8 euro