1. Žmogus, kuris automobiliu važiuoja 10 kilometrų tam, kad nusipirktų loterijos bilietą, turi 3 kartus daugiau šansų žūti autoįvykyje, negu laimėti pagrindinį prizą.
2. Vienos vieno cento nominalo monetos nukaldinimas atsieina 2,41 cento.
3. 1923 metais dėl hiperinfliacijos Vokietijos valiuta beveik visiškai nuvertėjo. Pinigai turėjo tokią mažą vertę, kad jų duodavo vaikams pažaisti ir išklijuodavo sienas vietoje tapetų.
4. 2005 metais JAV Tenesio valstija pareikalavo iš savo narkotikų prekeivių anonimiškai mokėti mokestį už visas nelegaliai jų parduodamas medžiagas – taip vadinamą „kreko mokestį“.
5. Sprendžiant iš 2011 metų pardavimų naftos kompanijų „Exxon Mobil“ ir „Chevron“ ekonomikos yra galingesnės, negu atitinkamai Australijos ir Portugalijos.
6. Įžymusis pinigų padirbėjas „Misteris 880“ klastodavo vieno dolerio kupiūras – labai neprofesionaliai ir dar su rašybos klaida Vašingtono varde. Nepaisant to, amerikiečių slaptosioms tarnyboms prireikė net 10 metų (nuo 1938 iki 1948 metų), kad jį sugautų.
7. Pats didžiausias pinigdirbys, klastojantis JAV valiutą – Šiaurės Korėja.
8. Australijos monetų kalykla „Perth Mint“ išleido pačią didžiausią monetą pasaulyje. Jos skersmuo – 80 cm, storis – 12 cm, masė –1,012 kg. Moneta pagaminta iš 99,99 proc. grynumo aukso ir jos nominali vertė – vienas milijonas dolerių. Aukso, iš kurio ji padaryta, vertė - 50 milijonų dolerių.
9. Penki procentai loterijos bilietų pirkėjų išperka 51 procentą visų bilietų.
10. Monetų kalyklos įstatymu, kurį JAV Kongresas priėmė 1792 metais, Monetų kalyklos darbuotojams įvesta mirties bausmė už monetų gadinimą, klastojimą ir vogimą.
11. Daugiau kaip du milijonai amerikiečių gyvena iš mažiau kaip dviejų dolerių per dieną.
12. Čekis, iš esmės, yra tik nurodymas bankui. Vadinasi, jis gali būti išrašytas ant ko tik nori. Anksčiau žmonės išrašydavo čekius, pavyzdžiui, ant akmens plokščių, bananų žievės ir net ant karvių.
13. Gripo virusas vidutiniškai ne organizme gali išgyventi apie 48 valandas. Vis dėlto, ant popierinio dolerio jis gali išsilaikyti virš 10 parų.
14. 25 procentai popierinio dolerio susideda iš medvilnės ir 75 procentai – iš linų. Tokiu būdu, tai greičiau audinys, o ne popierius. Be to, tokios sudėties medžiagą, kuri yra analogiška tai, iš kurios daromi popieriniai doleriai, draudžiama naudoti už Graviravimo ir spausdinimo biuro (The Bureau of Engraving and Printing) ribų.
15. Marta Vašington (pirmojo JAV prezidento Džordžo Vašingtono žmona) – vienintelė moteris, kurios portretas buvo pasirodęs ant amerikietiškų pinigų.
16. 5 dolerių banknoto kitoje pusėje pavaizduotas Abraomo Linkolno memorialas su visų 50 valstijų pavadinimais viršuje.
17. Devyniasdešimt procentų visų dolerių kupiūrų turi kokaino pėdsakų.
18. Praėjusio amžiaus 8-ojo dešimtmečio pabaigoje Pablo Escobaro narkotikų kartelio reikalai klostėsi taip gerai, kad jiems tekdavo išleisti po 2500 dolerių per mėnesį pinigams surišti naudojamoms guminėms juostelėms pirkti.
19. Pajamos iš azartinių lošimų viršija pajamas, gaunamas iš kino, sporto, pramogų parkų, kruizų ir muzikos įrašų kartu sudėjus.