Pasak V. Zelenskio, K. Kelloggas turi JAV prezidentui Donaldui Trumpui papasakoti apie realybę fronte. „Tikrai norėčiau, jog jis visa tai perduotų prezidentui Trumpui (...), kad jam parodytų, papasakotų, – kalbėjo V. Zelenskis. – Ir manau, kad jis tada aiškiau supras, kaip mes tai matome“.
D. Trumpas ne kartą kritikavo didelę JAV paramą Ukrainai. Trečiadienį jis pusantros valandos kalbėjosi telefonu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, prieš tai neaptaręs to su europiečiais ar Ukraina. D. Trumpas po pokalbio pareiškė sutaręs su V. Putinu „nedelsiant“ pradėti derybas dėl Ukrainos.
JAV specialusis pasiuntinys K. Kelloggas neseniai pareiškė, kad europiečių prie šių derybų stalo nebus.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!