„Vakar vakare dar kartą Rusija smogė mūsų energetikos infrastruktūrai. Mes Ukrainoje su tuo susiduriame kiekvieną dieną ir naktį, jūs tai žinote. Ir nepaisant V. Putino žodžių apie tai, kad jis neva pasirengęs nutraukti atakas – niekas nepasikeitė“, – vaizdo ryšiu ES aukščiausiojo lygio susitikime sakė V. Zelenskis.
Jis pridūrė, kad Maskva turi liautis kėlusi „nereikalingus reikalavimus“, kurie pratęsia karą, ir ragino palikti Rusijai taikomas sankcijas, kol ji nepradės trauktis iš Ukrainos teritorijos.
„Putinas turi nustoti kelti nereikalingus reikalavimus, kurie tik pratęsia karą, ir pradėti vykdyti tai, ką žada pasauliui“, – pasakė jis ES vadovams.
„Sankcijos turi likti galioti tol, kol Rusija nepradės trauktis iš mūsų žemės ir visiškai neatlygins savo agresijos padarytos žalos“, – kalbėjo V. Zelenskis.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!