Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Amerikoniškoji "demokratija"
Amerikoniškoji "demokratija"
"Demokratijos citadelės Teisingumo departamente" ant sienos kabo nuotrauka ypatos, nuteisto Prisiekusiųjų teismu, kaip finansinio aferisto ir sukčiaus (o tai JAV sunkus nusikaltimas) ir prievartautojo ir apgaviko nuotrauka, kuriam pareikšta dar 91 kriminalinis ieškinys. Ronald Reagan vartosi karste.
@Amerikoniškoji "demokratija" europoje tai tikra demokratija,kai kažkokia uršulė panaikina Rumunijos prezidento rinkimus,ar Gruzijos
@oho Demokratijos indeksą pasaulyje neseniai apskaičiavo „Economist Intelligence Unit“. Visiška demokratija kaip tik vyrauja ir saugoma Vakarų Europoje. Nuo vatos įtakos čia valomasi. Vatos pasaulyje demokratijos nėra.
@oho Paverkšlenk ruskašūdi troli, Kremliaus utėlę ištraukė iš marškinų ir dabar Rumunijos teisėsauga sutrins. Puilkiai padirbėta!
Trumpas tiktų vietoje Lukašenkos. Tas irgi kalbas sako. Gaunasi panašiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų