Jau anksčiau pasirodė pranešimų, kad paties renginio transliacija buvo „tobulinama“ vaizdais iš ankstesnių, nuo 2014-ųjų aneksijos tapusių kasmetiniais, renginių. Tai dar galima paaiškinti noru V. Putino pasirodymą parodyti įspūdingesniu, tačiau „fiktyvūs didžėjai“ ant scenos verčia abejoti, ar ten išvis kas nors buvo neinscenizuota.
Panoraminė itin aukštos kokybės fotografija iš Lužnikų arenos Maskvoje yra prieinama viešuose Kremliaus žiniasklaidos šaltiniuose. Tuo ir pasinaudojo „Svoboda“ žurnalistai, nustatę, kad bent vienas iš nuotraukoje užfiksuotų „didžėjų“ yra kadrinis Federalinės apsaugos tarnybos, asmeninės Rusijos prezidento apsaugos agentas.
Pasinaudoję veidų atpažinimo technologija „FindClone“ „Laisvės radijo“ žurnalistai aptiko vieno iš didžėjų nuotrauką „Vkontakte“ paskyroje, kuri priklauso Aleksandrui Popovui, dirbančiam moksliniame-pramoniniame centre „Titan-Barrikady“. Tai yra Rusijos karinės pramonės įmonė, gaminanti ir įrangą „Iskander M“ ar „Topol M“ raketoms. Po žiniasklaidoje pasirodžiusių publikacijų A. Popovas apribojo prieigą prie savo socialinių tinklų nuotraukų.
Dar viena nuotrauka su „didžėjumi“ buvo aptikta kitos vartotojos, Marinos Perovos asmeninėje paskyroje, kur jis užfiksuotas dėvintis Federalinės apsaugos tarnybos Prezidento pulko uniformą. Manoma, kad ji yra „didžėjaus-agento“ žmona.
Kovo 18-osios renginyje Lužnikuose, kaip ir ankstesniais metais, žmonės buvo suvaromi iš valstybinių įstaigų, taip pat buvo ir tų, kuriems tiesiog mokėjo pinigus už dalyvavimą. Organizatorių teigimu, tą dieną renginyje sudalyvavo apie 200 tūkst. žmonių.