Tai įvyko po to, kai nuomonės formuotoja, turinti daugiau kaip 140 tūkst. sekėjų „TikTok“, sakė, kad 2024 m. gegužės mėn. skrisdama į Sietlo-Takomos oro uostą patyrė sunkumų.
J. Chaney, kurios dydis, kaip pranešama, yra 6XL, apkaltino oro uosto darbuotoją, kad šis dėl jos svorio atsisakė stumti ją neįgaliojo vežimėlyje išlipus iš lėktuvo.
Naujausiame vaizdo įraše turinio kūrėja teigė, kad Sietlo-Takomos oro uostas „pažeidžia mūsų teises“, ir tvirtino, kad yra ir kitų „storų keliautojų“, patyrusių panašią patirtį.
„Jei Sietlo-Takomos oro uostas atsisako padėti storiems žmonėms, jie turi turėti rašytinę politiką, kurioje būtų aiškiai nurodyta jų diskriminacija“, – rašė ji.
„Tačiau vietoj to jie meluoja, atsisako teikti paslaugas ir palieka neįgalius storus keliautojus įstrigusius. Tai nepriimtina ir aš netylėsiu“, – pridūrė J. Chaney.
Moteris gali vaikščioti, bet skrisdama visada prašo pagalbos
Pirminiame vaizdo įraše, kuriame išsamiai aprašė savo skundą prieš Sietlo-Takomos oro uostą, J. Chaney, kuri gali vaikščioti, teigė, kad skrisdama visada prašo pagalbos neįgaliojo vežimėlyje.
Jae’lynn Chaney bases her entire existence off of traveling while being fat as fuck.
Here’s an idea. Walk and you won’t be fat.
Blown away by the entitlement one must have to get upset when someone won’t wheel their fatass around like a mobile home.
Chongo mad! Chongo smash! pic.twitter.com/oX0VLq8XQzREKLAMA— Amiri King (@AmiriKing) May 20, 2024
Tačiau šios kelionės metu ji teigė, kad darbuotoja, paskirta jai padėti, ėmė trauktis, kai suprato, jog jei teks padėti J. Chaney.
Moteris tvirtino, kad darbuotoja taip pat komentavo jos ūgį ir „akivaizdžiai ignoravo“ jos prašymus suteikti neįgaliojo vežimėlį.
„Tuomet buvau priversta eiti per vieną ilgiausių įlaipinimo tiltų, kokius esu mačiusi“, – aiškino ji.
J. Chaney pridūrė, kad kol jai buvo leista pasiekti neįgaliojo vežimėlį ir atsisėsti, jos lūpos buvo „baltos“, deguonies kiekis sumažėjo ir ji „vos neprarado sąmonės“.
Reikia tobulinti kelionių lėktuvais sąlygas plius dydžio keleiviams
J. Chaney sakė, kad jos „išgyvenimas“ yra pavyzdys, kodėl, siekiant padėti plius dydžio keleiviams, būtina rengti „darbuotojų jautrumo mokymus“, ir tai yra vienas iš reikalavimų 2023 m. jos inicijuotoje peticijoje.
Ji garsiai kalba apie tai, ką, jos manymu, reikėtų patobulinti kelionių lėktuvais sąlygas plius dydžio keleiviams.
Jos peticijoje Federalinė aviacijos administracija (FAA) ir oro linijų bendrovės raginamos suteikti antsvorio turintiems keleiviams papildomų nemokamų vietų, kad skrydžio metu jiems būtų patogu skristi.
Moteris nori, kad FAA įpareigotų visas oro linijų bendroves įgyvendinti „išsamią klientų dydžio politiką, kurioje pirmenybė teikiama visų keleivių patogumui ir gerovei“.
Į šią politiką turėtų būti įtrauktos „aiškios ir visa apimančios gairės, kaip prisitaikyti prie didelių dydžių klientų“, taip pat „alternatyvios sėdėjimo vietos, didesnės sėdynės ir kitos dideliam dydžiui pritaikytos priemonės“.
Pranešama, jog J. Chaney peticiją pasirašė daugiau nei 39,6 tūkst. žmonių.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!