Mumifikuota neįprastai ilga kaukolė, rasta Peru, gali tapti įrodymu, kad ateiviai egzistuoja. Keistos formos kaukolė, dydžiu beveik prilygstanti likusiam tik 50 cm ilgio kūnui, sukėlė šurmulį antropologų bendruomenėje, rašo dailymail.co.uk.
Tai vienas iš dvejų palaikų, rastų Andahuaylillas miestelyje Peru pietuose
Neįprastą skeletą surado Renatas Davila Riquelme, dirbantis privačiame muziejuje Custo mieste pietryčių Peru. Jo teigimu, kauklės akiduobės yra žymiai didesnės nei normaliuose žmonių keletuose.
Kaukolės viršuje yra minkšta dalis – vadinamasis momenėlis – kuri įprastai būdinga vaikams iki vienerių metų amžiaus. Be to, viršutiniame žandikaulyje yra du dideli krūminiai dantys, kokius šiaip jau turi tik žymiai vyresni žmonės.
R. Davilos Riquelme teigimu, trys antropologai iš Ispanijos ir Rusijos praėjusią savaitę atvyko į muziejų, kad ištirtų skeletą, ir jau sutiko su pirminiais spėjimais, kad tai – „ne žmogus“. Jie žada tęsti skeleto tyrinėjimą.
Peru rastas, kaip spėjama, ateivio skeletas (Rpp.com.pe nuotr.)
„Nors pateikti dar tik pirminiai vertinimai, tačiau akivaizdu, kad individas nepriklauso jokiai žinomai pasaulio etninei grupei“, – pridėjo R. Davila Riquelme.
Tikimasi, kad akies obuolio liekanos dešiniojoje akiduobėje padės nustatyti individo genetinį kodą (DNR) ir išsklaidyti abejones, ar tai žmogus, ar ne.
Antroji mumija rasta ne visa, o jos ilgis – tik 30 cm. Jai trūksta veido, skeletas įvyniotas į audinį, panašų į placentą, bei sustingęs embriono pozoje.