Panašiai Eiffelio bokšto apšvietimas buvo išjungtas ir po kitų panašių džihadistų atakų Londone, Sankt Peterburge ir Stokholme, taip pat po 2015 lapkričio mėnesio išpuolių Paryžiuje bei demonstruojant palaikymą Sirijos Alepo miesto gyventojams 2016 metų gruodį.
„Nusitaikydami į Mančesterį, teroristai norėjo atakuoti ir bendras mūsų vertybes, mūsų nesilpstantį atsidavimą demokratijai, laisvei, humaniškumui ir bendruomenei“, – sakoma Paryžiaus merės Anne Hidalgo pareiškime.
„Šių bergždžių ir nuolatinių grasinimų akivaizdoje didieji miestai privalo susiburti į vieningą frontą, – pridūrė ji. – Tiems vaikams, tiems jauniems žmonėms, jų tėvams, kuriuos palietė ši terorizmo ataka... aš noriu pasakyti, kad paryžiečiai, kuriems pažįstamas toks išbandymas, yra su jais“.
Artimiausiomis dienomis Paryžiuje numatyti koncertai ir kiti renginiai, „suprantama“, įvyks, pridūrė ji.
„Taip bus parodyta, kad tebesame tvirti, ir mūsų gyvenimo būdas yra nepalaužiamas. Toks yra geriausias įmanomas atsakas tiems, kuriuos valdo fanatizmas ir neapykanta“ , – nurodoma pareiškime.
Pirmadienio vakarą per JAV popmuzikos žvaigždės Arianos Grandė koncertą šiaurės vakariniame Anglijos mieste sprogdintojui detonavus sprogstamąjį užtaisą žuvo 22 žmonės, dar dešimtys buvo sužeisti. Šis išpuolis buvo kruviniausias Britanijoje per pastaruosius 12 metų.