Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiaip labai abejoju tokiais dalykais. 1944 metais nacistinei Vokietijai prasti popieriai. Tai metai,kai vokiečiai triuškinami visuose frontuose. Ji ir taip ima stokoti išteklių. Karo baigtis kaip ir aiški. Kažin ar galėjo šalis kariaujanti su visu pasauliu,ant žlugimo ribos esanti,dar užsiiminėti grandioziniais projektais.Beje didžioji dalis vokiečių mokslininkų po karo niekur nedingo. Tai vertingi trofėjai šalims nugalėtojoms. Ypač JAV ir Sovietų Sąjungai. Po karo dalis vokiečių mokslininkų dirbo JAV,kita dalis padėjo rusams kurti naujus ginklus. Rusų pasiekimai raketų srityje,tai trofėjinių vokiečių mokslininkų nuopelnas. Šaltojo karo įkarštyje tiek JAV tie Sovietų Sąjunga be paliovos plėtė ir tobulino savo ginkluotę. Kažkokios žinios apie skraidančias lėkštes turėjo nutekėti.
Besarmarčiai autoriai net pavardės konstruktoriaus parašyti normaliai nemoka . Apie visą tai ir daug ką kitą paskaitykite Joseph P. Farrell " Reich of the Black Sun " . Yra vertimas rusų kalba .
Pagal variklių autorių jieškokite Viktor Schauberger . Internete daug rasite .
Walteris Shtaubergas tai čia kas čia kas Viktor'o Schuberger'io jaunesnysis antros eilės pusbrolis ar jo konspiracinis slapyvardis ?
is Ostapo Benderio serijos...
dejia ce nepasakos
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų