Fudžio Hakonės Idzu nacionalinio parko šiaurės vakarų papėdėje esantis Aokigaharos miškas savo mįslinga istorija vilioja nutrūktgalviškų iššūkių ištroškusius. Būtent šis miškas kitaip yra vadinamas dar „Savižudžių mišku“.
Dar viduramžių laikų istorijos pasakoja, kad čia žmonės ateidavo numirti. Taip pat teigiama, kad XIX a. čia savo vaikus likimo valiai palikdavo nepasiturinčios šeimos.
Miško populiarumas augti pradėjo praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje – išleistos dvi knygos, kurių veikėjai nusižudė Aokigaharos miške. Būtent šios istorijos įkvėpė dešimtis ir šimtus atimti sau gyvybę šiame miške.
Japonų mitologijoje šis miškas nuo seno yra laikomas apsėstu demonų – dėl didelio tankio miške nėra saulės properšų, lengva pasiklysti.
1998-aisiais šiame miške nusižudė 73 žmonės, 2002-aisiais buvo užfiksuotas rekordinis skaičius – 78, vėliau 2004-aisiais išaugęs iki 108.
Tragiška statistika privertė vietos valdžią imtis priemonių, siekiant sumažinti savižudybių skaičių. Statomi prevenciniai ženklai ir įspėjimai, nuolatos budi žmonės, visi takeliai stebimi vaizdo kameromis, yra numatyti specialūs maršrutai, kuriais gali vaikščioti žmonės.
Būtent šiame miške mirusius žmones nufilmavęs vienas populiariausių „YouTube: vlogerių susigadino savo karjerą. Jo vaizdo įrašas buvo iškart ištrintas, o gerbėjų liūdesys turėjo įtakos jo populiarumo kritimui.