Iš A. A. Milne'o užrašų žinoma, kad jis dirbo MI-7 – propagandiniam britų žvalgybos skyriui, veikusiam Pirmojo pasaulinio karo metu. Iš rašytojo pastabų žinoma, kad jis kritiškai žiūrėjo į tai, kad jam teko „meluoti“ apie Vokietijos nusikaltimus, o būtent, apie vokiečių fabrikus, kuriuose buvo „perdirbami“ kaizerio kareivių lavonai.
Viso surasta daugiau nei 150 rašytojo rankraščių, kuriuos naudojo MI-7 darbuotojai. Dokumentus planavo sunaikinti uždarant skyrių 1918-ais, tačiau vienam iš MI-7 darbuotojų pavyko juos išsaugoti, o dabar juos paviešino jo giminaitis. Daugelis iš paviešintų A. A. Milne rankraščių yra eilėraščiai, įskaitant ir prisipažinimą apie darbą spec. tarnyboms.
MI-7 buvo įkurta 1916-ais metais, kad propagandos pagalba susilpninti aktyvų prieškarinį nusiteikimą, ryškiai išaugusį po pirmųjų didelių karinių pralaimėjimų. Viena iš pačių žinomiausių propagandinių publikacijų tapo The Times straipsnis, kuriame rašoma apie specialius vokiečių fabrikus, kurie perdirbinėja savo pačių kritusius karius į muilą, žvakes ir kitus produktus (nes dėl ekonominės blokados Vokietijai trūko riebalų). Straipsnis buvo paremtas žurnalisto reportažu ir iškart po jo publikavimo kiti kolegos žurnalistai teigė, kad buvo tiesiog paimta viena žodžio „Kadaver“ interpretacija, žodžio, kuris gali būti suprastas ir kaip gyvūno lavonas. Po karo oficiali Didžiosios Britanijos valdžia pripažino, kad ši istorija tikrai buvo „klaida“.