Be to, CBI nušalino tris kitus darbuotojus ir atsiprašė nukentėjusiųjų, išreikšdama „pasibjaurėjimą“ incidentais ir pripažindama „rimtus šių klausimų sprendimo trūkumus“.
Organizacija nurodė, kad T. Dankeris „nedelsiant atleistas po nepriklausomo tyrimo dėl konkrečių skundų, susijusių su netinkamu elgesiu darbo vietoje“.
Pasak organizacijos, CBI paskelbė, kad naujuoju generaliniu direktoriumi sutiko tapti buvęs grupės vyriausiasis ekonomistas Rainas Newtonas-Smithas, kuris vos prieš mėnesį pradėjo eiti stratego pareigas banke „Barclays“.
T. Dankeris pasitraukė iš savo pareigų kovo pradžioje, todėl teisininkų firma galėjo atlikti tyrimą.
CBI duomenimis, konfederacija atstovauja 190 tūkst. įmonių, kuriose dirba beveik 7 mln. žmonių.
Antradienio pareiškime priduriama, kad „kiti trys CBI darbuotojai yra nušalinti nuo pareigų, kol bus atliktas tolesnis <...> tyrimas“.
CBI apibūdino naujausius kaltinimus kaip „sukrečiančius“, tačiau pažymėjo, kad „buvo rimtų nesėkmių jos, kaip organizacijos, elgesyje“.
Konfederacija taip pat atsiprašė „nukentėjusiųjų <...>., įskaitant tuos asmenis, kurie pasibjaurėjo tuo, ką išgirdo.“
„Niekas neturėtų jaustis nesaugus savo darbo vietoje“, – priduriama pareiškime.
Didžiosios Britanijos laikraštis „The Guardian“ pranešė, kad daugiau nei dešimt moterų teigia tapusios CBI aukšto rango pareigūnų netinkamo seksualinio elgesio aukomis, įskaitant vieną moterį, teigiančią, jog buvo išprievartauta personalui skirtame vakarėlyje.
Po šių pareiškimų kai kurios organizacijos bendrovės narės ir JK vyriausybė atsiribojo nuo lobistų grupės.