Apie Putino parankinius rašo Laisvosios Rusijos forumas spisok-putina.org su tikslu paviešinti Putino režimą remiančius, bendrininkaujančius ir leidžiančius veikti asmenis.
Kuo pagarsėjo Karin Kneiss?
Ko gero, ne vienas žmogus matė jau legendine tapusią nuotrauką, kurioje šoka Karin Kneissl ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Tai, kad ši moteris Putinui yra itin naudinga, rodo jos biografija.
Profesinė veiklos sritis / pareigos / biografija:
Nuo 2021 m. birželio mėn. – „Rosneft“ direktorių valdybos narė
Nuo 2020 m. – „Russia Today“ apžvalgininkė; analitikė ir darbų energetikos ir geopolitikos srityje autorė.
2017 – 2019 – Austrijos užsienio reikalų ministrė. Ji paliko postą dėl vadinamosios „Ibisos aferos“ – skandalo dėl „laisvės partijos“ papirkimo, kurį atliko mergina, apsimetusi Rusijos oligarcho dukterėčia, ir po to kilusio nepasitikėjimo Sebastiano Kurzo vyriausybe.
1998 - 2017 - publicistė, analitikė, korespondentė ir laisvai samdoma mokytoja.
1990–1998 – Austrijos diplomatinės tarnybos narė; knygų ir leidinių apie energetikos politiką, diplomatiją ir Artimųjų Rytų šalių autorė.
1983 - 1987 studijavo teisę ir arabų kalbas.
Nuopelnai Kremliaus režimui
Politinių Kremliaus interesų lobizmu, bendradarbiaujant su prokremliškos propagandos žiniasklaidos priemonėmis – „Russia Today“ ir „Sputnik Deutschland“, kuris skirtas Europos visuomenei.
„Su RT susipažinau dar 2008 ar 2009 m. Tada daviau jiems keletą interviu. Nuo tada su susidomėjimu žiūriu jūsų televizijos laidas ir vaizdo įrašus interneto svetainėje, nes jie parodo kitokį požiūrį į tam tikrus dalykus. Dabar rašau tekstus (kuriuos publikuoja RT) ir turiu atkreipti dėmesį, kad jie redaguoja mano tekstus su dideliu rūpestingumu. Aš turiu galvoje, kad jie visada yra labai gerai suredaguoti. Kartais rašau angliškai, o redaktoriai verčia į vokiečių kalbą, o kartais iš vokiečių į anglų kalbą“, – citata iš Kneisl sveikinimo kalbos RT 15-mečio proga.
Po Navalno apnuodijimo Karin Kneisl buvo vadinama „Kremliaus teisininkė“. Ji kritikavo ir lygino su sąmokslų teorijomis versijas apie Rusijos specialiųjų tarnybų įvykdytą opozicijos lyderio A. Navalno apnuodijimą: „... 2020 m. rugpjūtį Austrijoje kilo gandai ir spaudoje pradėjo sklisti sąmokslo teorijos, kai kurios Austrijos žiniasklaidos priemonės teigė, kad „Novičiok“ nuodų formulė gulėjo ant mano stalo ministerijoje... XVII amžiuje raganos buvo kaltinamos dėl nuodų gamybos. Baisu, kad apie tai diskutuojama 2020 metais, tačiau, kaip matote, kai kuriems stereotipams neįmanoma atsispirti.“
2022 m. vasario 10 d. Karin Kneisl palaikė V. Putino kalbą Miunchene ir pareiškė, kad praėjus keleriems metams po jos pasisakymo, ji mano esą teisinga. Matyt, vietą „Rosneft“ direktorių taryboje suteikia ne tik buvę putino tarnų „nuopelnai“, bet ir nuolatinės lojalumo Kremliui apraiškos.