Konspirologai turi naują teoriją. Šįkart tvirtinama, kad JAV valdžia paslapčia pasitelkia vadinamuosius „crisis actors“ arba aktorius-statistus, kad organizuotų įvairius incidentus ir nelaimes, siekdama manipuliuoti visuomenės nuomone.
Vienas iš tokių neva inscenizuotų nutikimų yra šaudynės Sendi Huko pradinėje mokykloje, kurios įvyko 2012 metų gruodį. Konspiracijų teorijų mėgėjai mano, kad šį įvykį inscenizavo Baracko Obamos vyriausybė, kad išnaudotų kilusį rezonansą antrosios Konstitucijos pataisos, susijusios su ginklų saugojimu ir nešiojimu savigynos tikslams, atšaukimui.
Negana to, konspirologai netgi susekė tariamus aktorius, kurie tokiomis aplinkybėmis atliko jau ne vieną vaidmenį.
Aktorius, atlikęs Robbie Parkerio, vienos iš aukų tėvo, vaidmenį. Žemiau pateiktuose filmuotuose kadruose matosi, kad prieš interviu, kai jis nežino, kad patenka į kadrą, jis kažką aptarinėja su savo pašnekovu ir juokiasi, o vėliau, kai žino, kad jį filmuoja, jis staiga pakeičia savo elgesį, vaidindamas tik ką savo vaiką praradusį tėvą, nors ir neišspaudžia nei vienos ašaros.
Aktorius, suvaidinę Gene‘ą Roseną, namo, esančio prie Sendi Huko mokyklos, gyventoją, kuris aptiko šešis po šaudynių gyvus likusius vaikus ir priėmė juos pas save į namus, kol atvyko jų tėvai. Šioje filmuotoje medžiagoje, kurią į „YouTube“ įdėjo nežinomas vartotojas, ją pavadinęs „Gene‘o Roseno kalbos repeticija. Būtinai žiūrėti“, matomas interviu, kuriame tariamas G. Rosenas pasakoja apie tai, kas nutiko. Autorius komentuoja video, pažymėdamas, kad aktorius nesugeba detaliai aprašyti incidentą.
Aktorius, suvaidinęs gydytoją Wayne‘ą Carverį, kuris tariamai apžiūrėjo aukų ir žudiko kūnus nusikaltimo vietoje. Žemiau pateiktame video – jo interviu žiniasklaidai. Autentiškumu leidžia abejoti daugybė W. Carverio klaidų, aprašant įvykio aplinkybes: jis neteisingai įvardija ginklo rūšį, negali atsakyti į klausimus apie aukų skaičių ir kitus panašius klausimus.
Aktorė, atlikusi Laura‘os Phelps, vienos iš Sendi Huk tragedijos aukos mamos, vaidmenį. Kaip matosi žemiau pateiktoje nuotraukoje, ta pati moteris vėliau tariamai suvaidino ir Jameso Holmeso advokatės vaidmenį. Tikroji aktorės pavardė, tvirtina konspirologai, yra Sexton, ir ji dirba JAV vidaus saugumo ministerijoje.
Sprogimas Bostone – dar vienas įvykis, kurio autentiškumu abejoja konspiracijų teorijų mėgėjai.
Nuotraukoje pavaizduotas nukentėjęs asmuo iš tiesų yra 25-os pėstininkų divizijos leitenantas Nicholas Vogtas, kuriam iš tiesų anksčiau buvo amputuotos abi kojos. Nuotrauka iš tiesų iškelia keletą klausimą. Kodėl ant asfalto nėra jokių kraujo pėdsakų? Netgi jei kraujavimas buvo sustabdytas, kokiu būdu vyras liko sąmoningas? Žvelgiant į vyro veido išraišką, nepanašu, kad jis jaustų skausmą arba būtų patyręs šoką dėl traumos.
O šios moters veidas tiesiog „perpildytas baimės ir šoko“...