Pusę tarptautinės bandos, kuriai priklausė korėjiečių kilmės Ukrainos piliečiai, sudarė moterys. Grupuotės idėjų įkvėpėja ir lyderė buvo 40 metų Svetlana Kozlova. Ščiukino mokyklos ir Sankt Peterburgo aktorių mokyklos absolventė kažkada dirbo kasininke valiutos keitykloje.
Ji puikiai žinojo, kad kasininkai beveik niekuomet neatiduoda keityklos šarvuotų durų raktų banko, kuriam priskirtas punktas, apsaugininkams. Išeidami kasininkai įjungia signalizaciją, o raktus išsineša namo, nors instrukcija ir draudžia tą daryti.
S. Kozlova subūrė gaują, kurioje buvo korėjiečių kilmės ukrainietė Olga Lian, anksčiau teista už suteneriavimą, taip pat keturiasdešimtmetis Konstantinas Pakas, Svetlana Jesaulenko ir jos sūnus Stanislavas. Paskutinieji trys žmonės buvo vienos šeimos nariai, atvažiavę į Rusiją iš Ukrainos Dnepropetrovsko srities ir įsikūrę Vladimiro srities Kiržačsko rajono Kiprevo kaime.
Savo aukas gauja galėdavo sekti ištisus mėnesius, o S. Kozlova, kuri domėjosi astrologija, net apskaičiuodavo, kokios dienos geriausiai tinka žmonėms grobti. Beje, būtent ji reikalaudavo nepalikti aukų gyvų. Jos logika buvo paprasta: nėra žmogaus – nėra problemos. Per laiką, kai veikė ši gauja, jie nužudė keturis kasininkus – tris moteris ir vyrą.
Reikia pasakyti, kad iš pradžių teisėsaugininkai manė, jog nužudytieji patys „apšvarino“ savo keityklas ir pabėgo. Tyrėjų neglumino faktas, kad visi jie „metė“ savo šeimas, kol praėjus metams po nužudymo nebuvo surastas vienos iš aukų kūnas.
Du gaujos nariai jau nuteisti ilgiems nelaisvės metams, kiti laukia teismo nuosprendžio.