Pirmu naujo tūkstantmečio absurdišku Holivudo nusikaltimu tapo 55 Oskarų statulėlių pagrobimas 2000 metais. Netrukus, tiesa, 52 statulėlės buvo aptiktos šiukšlių konteineryje, dar vieną rado po trejų metų, tačiau du „Oskarai“ iki šiol yra ieškomi. Ateinančiais metais absurdiškumo lygis tik augo.
2001 metais FTB įrašė gangsterių pokalbį, tarsi parašytą Q. Tarantino ar vieno iš jo imitatorių ranka. Trys „mafiozai“ iš Gambino šeimos aptarinėjo neseną vizitą pas kovinių filmų žvaigždę Steveną Seagalą. Banditai užsuko pas aktorių, kad primintų apie pinigus, kuriuos jis skolingas prodiuseriui Juliusui Nasso. Jie laukė rimto pasipriešinimo iš „kieto vyruko“, kuriuo laikė S. Seagalą, tačiau išvydo persigandusį žmogelį, pasiruošusį bet kokiam kompromisui po to, kai vienas iš nusikaltėlių ištarė žymią banditų frazę, kurią galima neretai išgirsti ir kine: „Žiūrėk į mane, kai aš su tavimi šneku.“ 2002 metais J. Nasso pabandė sąžiningai prisiteisti iš S. Seagalo 60 milijonų dolerių už atsisakymą bendradarbiauti, bet galiausiai pats sėdo į kalėjimą trejiems metams už reketavimą.
Po šios istorijos herojiškas S. Seagalo įvaizdis kiek sumenko, ir 2008 metais jis nusprendė jį kiek pataisyti. Aktorius pradėjo šou pavadinimu „Stevenas Seagalas – policininkas“, kuriame jis, persirengęs šerifo pavaduotojo apranga, dalyvavo policijos operacijose. 2011 metais aktorius ir policininkų grupė įsiveržė į Jesuso Lovera‘os, įtariamo kovinių gaidžių auginimu, namus. Operacijoje dalyvavo ir tankas. Šturmuotojai apmėtė namą garso granatomis, išmušė langus, išlaužė tvorą, užmušė šimtą gaidžių ir kažkodėl nušovė šunį. J. Lovera S. Seagalą padavė į teismą už gyvūnų nužudymą, bet konfliktas buvo išspręstas už teismo ribų. Daugelis prisimena „Bulvarinio skaitalo“ epizodą, kuriame banditas, kurį vaidino Johnas Travolta, atsitiktinai nužudo juodaodį vaikiną. 2003 metais epizodas su beprasmiu nužudymu pasikartojo realiame gyvenime. Žymus muzikos prodiuseris Philas Spectoras be priežasties ėmė ir nušovė aktorę Laną Clarkson ir gavo už tai 19 metų kalėjimo.
Su laiku tarantiniškoji mada pradėjo silpnėti, bet jausmas, kad Holivude vyksta kažkas nerealaus, niekur nedingo. Tai vieta, į kurią veržiasi ir iš kurios po visą pasaulį išsisklaido patys keisčiausi nusikaltėliai. Galima prisiminti vokiečių piromaną Harry Burkhartą: 2011 metais jis atvyko į Holivudą specialiai tam, kad padeginėtų automobilius, ir įkliuvo tik po daugiau nei 30 padegimų. Arba prisiminkime Linsau Lohan, kuri 2012 metais jau antrą kartą įkliuvo už brangenybių vagystę. Daugeliui Holivudas galbūt ir lieka stebuklinga šalimi, kurioje neįmanoma atrodo įmanoma, kinas – realybės tęsiniu, o nusikaltimai – tik įdomiu siužeto posūkiu...