„Kas galėtų nustatyti, ką būtent reiškia „covfefe“??? Sėkmės!“ – parašė JAV prezidentas.
Pirmasis įrašas buvo paviešintas apie vidurnaktį Vašingtono laiku. „Nepaisant nuolatinio negatyvaus spaudos covfefe“, – parašė D. Trumpas. Baltuosiuose Rūmuose nesugebėjo operatyviai pakomentuoti, ką būtent bandė pranešti JAV prezidentas.
„Urban Dictionary“ vartotojai spėja, kad Donaldas Trumpas norėjo parašyti coverage (šiame kontekste – nušvietimas žiniasklaidoje). Kiti gi ėmėsi konspiracijos teorijų ir iškėlė versiją, kad tai branduolinių raketų paleidimo kodas.
„Merriam-Webster“ žodyno redaktoriai, stebintys kalbos vartosenos tendencijas socialiniuose tinkluose, pareiškė, kad „covfefe“ juos pribloškė.
„Pabudome. Patikrinome „Twitter“. Paieškojome dienos skaitomiausių. Pasigailėjome, kad atsidarėme „Twitter“. Atgal į lovą“, – parašė jie savo paskyroje.
Į „covfefe skandalą“ įsitraukė ir demokratų atstovė Hillary Clinton. Savo paskyroje politikė parašė: „Žmonės covfefe namuose neturėtų išmetinėti covfefe“.
Donaldas Trumpas aktyviai naudojasi „Twitter“, tokį įprotį jis išsiugdė dar prieš tampant JAV prezidentui. Jis turi 31 mln. sekėjų. „Twitter“ D. Trumpas dažnai paskelbia net ir užsienio politikos naujienas.