Ant monetų puikuosis užrašai „Taika, klestėjimas ir draugystė su visomis tautomis“ ir „2020 m. sausio 31 d.“ Monetos į apyvartą pateks prieš tai išlydžius milijoną prieš tai buvusios partijos monetų, ant kurių buvo nurodyta anksčiau planuoto „Brexit“ data.
Būsima monetų cirkuliacija internete jau sukėlė patyčių bangą, prie kurios daugiausiai prisidėjo „Brexit“ priešininkai, kurių teigimu, proginės „Brexit“ monetų šūkis apie taiką, klestėjimą ir gerovę kelia grėsmę visiems trims įsipareigojimams.
Kai kurie „Brexit“ priešininkai ragina boikotuoti progines monetas ir jų niekada nenaudoti arba paaukoti jas JK gyvenančių ES piliečių teises ginančioms organizacijoms, kurios galėtų „Brexit“ monetomis finansuoti JK sugrįžimo į ES kampaniją.
Radikaliau nusiteikę „Brexit“ šalininkai siūlo visiškai eliminuoti proginių monetų sugrąžinimą į apyvartą – gavusiems „Brexit“ monetą, siūloma jas laikyti namuose, užkasti sode arba daryti bet ką, kad jos iš naujo nebepatektų į apyvartą.
Dar kiti „Brexit“ priešininkai siūlo naudotis minėtomis proginėmis monetomis, tiesa, ant kiekvienos jų permanentiniu markeriu nupaišius širdelę ir užrašius EU („Aš myliu ES“).