Ketvirtąjį pralaimėjimą Eurolygos „Top 16“ etape patyrė Kauno „Žalgirio“ klubas, namuose turėjęs pripažinti Barselonos „Regal Barcelona“ pranašumą - 58:67 (19:13, 13:17, 11:17, 15:20).

Žalgiriečiai žengia be pergalių, o ispanai kol kas nepatyrė pralaimėjimo kartėlio.

Pirmieji tris minutes trukusį taškų badą po D.Šalengos tritaškio nutraukė žalgiriečiai - 3:0. Dar du dvitaškiai ir „Regal Barcelona“ buvo pasiųsta į nedidelį nokdauną - 7:0. Ispanams pavyko pelnyti pirmuosius taškus, tačiau „Žalgiris“ neketino sustoti - 14:5. Svečiai baigiantis kėliniui buvo priartėję (13:16), bet kauniečių nuotaiką pataisė paskutinę sekundę pataikytas T.Delininkaičio tritaškis - 19:13.

Antrajame ketvirtyje jau per pusatros minutės „Barca“ išsiveržį į priekį - 20:19. Po kelių minučių pertraukos puolime kurį laiką tylėję žalgiriečiai sugebėjo susigrąžinti pranašumą - 26:23. „Žalgiris“ po dviejų kėlinių pirmavo 32:30.

Trečiajame ketvirtyje penkis taškus iš eilės pelnęs J.C.Navarro sugrąžino „Regal Barcelona“ komandai persvarą - 34:37. Per likusį kėlinio laiką X.Pascualio auklėtiniai išliko priekyje, bet net ir be savo lyderio S.Weemso žaidęs „Žalgiris“ garbingai kibo į atlapus tituluotiesiems varžovams - 43:47.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo nesėkmingai - 43:52. Vis dėlto žalgiriečiai nenustojo svečiams alsuoti į nugaras - 50:55. Tiesa, nesustabdomai žaidęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas ir kiti žaidėjai pasistengė, kad be dviejų svarbių žaidėjų rungtyniavęs „Žalgiris“ pateiktų stebuklą.

„Žalgiris“: Tomas Delininkaitis 17, Milovanas Rakovičius 9, Paulius Jankūnas 8, Dainius Šalenga, Mantas Kalnietis ir DeJuanas Collinsas po 6.

„Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 18, Erazemas Lorbekas 16, Chuckas Eidsonas 15.