VMFD „Žalgiris“ ekipa penktadienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose 2:1 (1:1) įveikė Lenkijos pirmenybių lyderius Varšuvos „Legia“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Kamilis Bilinskis (9 min.) ir Pavelas Komolovas (52 min. iš 11 m baudinio), pralaimėtojams Danijelis Ljuboja (45 min.).

Kelių dienų treniruočių stovyklą Lenkijoje surengę vilniečiai žaidė renovuotame 31 tūkstantį žiūrovų talpinančiame „Pepsi Arena“ stadione.

Rungtynes labai sėkmingai pradėję žalgiriečiai į priekį įsiveržė jau 9-ąją minutę. Pavelas Komolovas po standartinės situacijos perdavė kamuolį į baudos aikštelę įbėgusiam Kamiliui Bilinskiui, kuris puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į savo tautiečių komandos vartus.

Įvartį praleidę „Legia“ ekipos futbolininkai perėmė iniciatyvą, ilgai kontroliavo kamuolį, tačiau kurti pavojingas atakas jiems sekėsi sunkiai. Kėliniui įpusėjus gerą progą padvigubinti „Žalgirio“ pranašumą turėjo Arminas Vaskela. Saugas baudos aikštelėje suklaidino kelis gynėjus, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

Prieš pat pertrauką „Legia“ vienuolikei pavyko surasti skylę svečių gynyboje. 45 minutę Danijelis Ljuboja po pakelto kampinio atsidūrė laisvas šalia vartų bei galva tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai susigrąžino turėtą persvarą. 52 minutę baudos aikštelėje greitos atakos metu neleistinai buvo pargriautas Povilas Krasnovskis, o 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Pavelas Komolovas.

Netrukus progą pasižymėti turėjo ir Andro Švrljuga, į vartus smūgiavęs iš vartininko baudos aikštelės. Iki pat susitikimo pabaigos iniciatyvą turėję „Legia“ žaidėjai taip ir nesugebėjo dar kartą nuginkluoti fantastiškai visų rungtynių metu žaidusio „Žalgirio“ vartininko Armanto Vitkausko, kuriam puikiai talkino gynėjai.

Varšuvos „Legia“ 1:2 VMFD „Žalgiris“