Į DNB LKF taurės finalą iškopė Kauno „Žalgiris“, savo žiūrovų akivaizdoje nesunkiai 87:71 (25:16, 26:18, 13:17, 19:16) perkopęs Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ ekipos barjerą.

Pirmasis krepšį „atrišo“ M.Rakovičius, o po keturių minučių šeimininkai pirmavo 10:4. Svečiai buvo priversti paprašyti minutės pertraukėlės, bet D.Šalengai smeigus tritaškį žalgiriečiai atitrūko jau devyniais taškais (13:4). Skirtumą metimu iš po krepšio padidino T.Klimavičius (21:10), o po pirmųjų dešimties minučių atstumas tarp ekipų išliko 9 taškai - 25:16.

Antrojo kėlinio pradžioje techninę pražangą užsidirbo P.Jankūnas, tad netrukus svečiai spurtavo ir skirtumą sumažino iki minimumo - (25:24). Įpsėjus antrajam ketvirčiui V.Ginevičius tritaškiu išlygino rezultatą (31:31). Likus dviems minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos „Žalgiris“ spurtavo 14:1 ir įgijo trylikos taškų persvarą (45:32). Kėdainiečiams ir toliau nerandant kelių iki „Žalgirio“ krepšio prieš didžiąją pertrauką skirtumas šoktelėjo iki septyniolikos - 51:34.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui svečiai sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų (45:57), o po D.McClure'o dėjimo bei V.Šulskio metimo - iki aštuonių (59:51). M.Kalnietis atstatė dviženklę persvarą, o M.Popovičius baudų metimais po trijų kėlinių ją padidino iki trylikos - 64:51.

Ketvirtajame kėlinyje „Kėdainių Triobet“ krepšininkams pavyko sumažinti deficitą iki septynių (68:61). Visgi šeimininkai varžovams žymiau priartėti neleido, priešingai, T.Delininkaitis pataikė iš toli, M.Rakovičius įspūdingai įdėjo į krepšį ir sugrąžino „Žalgiriui“ 13 taškų pranašumą (74:61). Likus dviems minutėms už grubų kontaktą gynyboje nesportine pražanga buvo nubaustas M.Kuzminskas, bet tai kauniečių nesutrikdė. Savus sirgalius įspūdingais dėjimais stebinę žalgiriečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu

„Žalgiris“: Sonny Weemsas ir Robertas Javtokas po 15, Milovanas Rakovičius 14, Mantas Kalnietis 13, Dainius Šalenga 7.

„Kėdainiai Triobet“: Egidijus Dimša 18, Paulius Beliavičius 12, Vidas Ginevičius 10, Vytautas Šulskis ir Vytenis Jasikevičius po 7.