Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos A grupės ketvirto turo rungtynėse Vitorijoje rezultatu 92:88 (24:22, 19:19, 21:22, 28:25) palaužė „Caja Laboral“ ekipą.

Susitiko pradžioje vyko lygi kova. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus (8:8), tačiau „Caja Laboral“ krepšininkai spurtavo 7:0 bei atitrūko – 15:8. Įsibėgėję aikštės šeimininkai neketino sustoti ir likus žaisti 3 minutes pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 20:10. A.Petrovičiui paprašius minutės pertraukėlės kauniečiai laimėjo įspūdingą atkarpą 12:2 bei atstatė pusiausvyrą – 22:22. Puikią ketvirčio pabaigą apvainikavęs M.Kalnietis išvedė kauniečius į priekį – 24:22.

Antrajame kėlinuke įsibėgėję žalgiriečiai neketino mažinti apsukų ir po T.Delininkaičio tritaškio susikrovė 6 taškų pranašumą – 32:26. „Caja Laboral“ ekipa neketino lengvai paleisti varžovų į priekį ir pradėjusi kiečiau gintis 16–ąją susitikimo minutę vėl išsiveržė į priekį – 37:36. Antroje kėlinio pusėje vykusi kova taškas į tašką pasibaigė tuo, kad įpusėjus rungtynėms „Žalgiris“ buvo priekyje 2 taškais – 43:41.

Po didžiosios pertraukos tęsėsi bekompromisė kova. Kauniečiai buvo pavykę kiek truktelėti į priekį (49:45), tačiau čia pat varžovai atsakę spurtu 5:0 išsiveržė į priekį – 50:49. Žalgiriečiai baigiantis ketvirčiui buvo vėl kiek atitrūkę (64:60), tačiau paskutinę sekundę M.Hueartaso pataikytas įspūdingas tritaškis paliko mūsiškiams vos 1 taško pranašumą – 64:63.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Žalgiris“ truktelėjo į priekį ir įgijęs 5 taškų persvarą (73:68) privertė varžovus prašyti minutes pertraukėlės. Po jos šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki minimumo (72:73), tačiau T.Delininkaičio ir M.Begičiaus pastangomis kauniečiai vėl pabėgo – 78:72. Visgi šeimininkai neketino atiduoti pergalės LKL vicečempionams ir vėl priartėjo – 79:80. M.Pociaus pastangomis svečiams pavyko neleisti varžovams perimti iniciatyvos – 84:79. Prasidėjus paskutinei minutei M.Televočiaus dvitaškis dar priartino „Caja Laboral“ (81:84), tačiau pražangomis stabdyti žalgiriečiai tiksliai realizavo baudos metimus ir išsaugoję persvarą šventė įspūdingą pergalę – 92:88.

„Caja Laboral“: Martinas Rančikas 21, Mirza Teletovičius 17, Marcelinho Huertasas 14, Pau Ribas ir Davidas Loganas po 7.

„Žalgiris“: Mirza Begičius 18, Martynas Pocius 16, Mantas Kalnietis 14, Paulius Jankūnas 12 (13 atk. kam.), Travisas Watsonas 11 (7 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 9, Artūras Milaknis 6, DeJuanas Collinsas 4, Tadas Klimavičius 2.