Čempionų titulą užsitikrinęs „Žalgiris“ pratęsė sekmingą seriją – išvykoje 1:0 nugalėta Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda.

Vienintelį įvartį antrojo kėlinio viduryje įmušė Giedrius Matulevičius.

Žalgiriečių starto sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių rungtyniavo Miroslavas Mazuras. Po ligos į rikiuotę grįžo Jake’as Larssonas, tačiau dėl traumos komandai negali padėti Adama Fofana.

Dvikovos pradžioje iniciatyvą turėjo Širvintų stadiono šeimininkai, tačiau jų atakoms trūko tikslumo.

Kėlinio viduryje po P. Golubicko smūgio ir rikošeto varžovų vartininkas atrėmė kamuolį koja.

Vienintelis įvartis krito antrojo kėlinio viduryje po gražios kombinacijos. N. Petkovičiaus juvelyrinis perdavimas kulnu baudos aikštelėje surado G. Matulevičius ir šis tiksliu smūgiu įmušė dešimtąjį savo įvartį čempionate šį sezoną.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais po savaitės, lapkričio 3 dieną prieš „Panevėžį“. Šiose rungtynės numatyta oficiali čempionų apdovanojimo ceremonija.