Pirmosiose Baltijos krepšinio pirmenybių (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalio tarpusavio rungtynėse Kaune vietos „Žalgiris“ neturėjo daug vargo su Kėdainių „Nevėžio“ komanda ir šventė užtikrintą pergalę 104:70 (24:19, 24:18, 27:18, 29:15) bei serijoje iki dviejų pergalę išsiveržė į priekį 1:0.

Mačą „Žalgiris“ pradėjo dviem taikliais dvitaškiais - 4:0. Jau netrukus kauniečiai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo jau 8:0. Įpusėjus kėliniui po kelių sėkmingų „Nevėžio“ ekipos atakų „Žalgiris“ pirmavo šešiais taškais - 10:4. Artėjant kėliniui prie pabaigos po Lukio Brazdauskio tritaškio „Nevėžis“ priartėjo iki 12:14. Pirmojo kėlinio pabaigoje kauniečiai šiek tiek sėkmingiau atakavo krepšį, tačiau nuaidėjus sirenai turėjo tik 5 taškų persvarą - 24:19.

Nors antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais metimais, bet po Martyno Pociaus tolimo metimo „Žalgiris“ įgijo 7 taškų persvarą - 31:24. Netrukus „Nevėžio“ krepšininkas Egidijus Dimša „užsidirbo“ techninę pražangą, o „Žalgiris“ pelnė dar keturis taškus iš eilės (35:26). Komandos kėlinio eigoje apsikeitė sėkmingomis atakomis ir skirtumas iki kėlinio pabaigos likus maždaug keturias minutes buvo šeši taškai „Žalgirio“ naudai - 39:33. Kėdainių klubas nebuvo linkęs leisti kauniečiams nutolti per daug, tačiau „Žalgiris“ kur kas sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir po Tado Klimavičiaus dėjimas skirtumas išaugo iki 48:35. Tiesa, kėlinį taikliu metimu dar užbaigė L.Mikalauskas, tad „Nevėžis“ po dviejų kėlinių turėjo vienuolikos taškų deficitą - 37:48.

„Nevėžis“ po didžiosios pertraukos bandė vytis varžovus, tačiau į taiklius jų metimus taškais atsakė ir kauniečiai. O netrukus „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą i po M.Pociaus taškų kauniečiai nutolo iki rekordinių mače 14 taškų - 58:44. Netrukus skirtumą jau iki 16, o vėliau iki 19 taškų padidino Paulius Jankūnas bei Mindaugas Kuzminskas - 66:47. Likus žaisti apie 2 minutes po Vytenio Čižausko dvitaškio „Nevėžis“ skirtumą sumažino tik nežymiai - iki 16 taškų (53:69). Bet tuomet „Žalgiris“ paeiliui pelnė 5 taškus ir vėl atitrūko - 74:53. O kėlinys baigėsi kauniečiams turint solidžią 20 taškų persvarą - 75:55.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Abi komandos sėkmingai atakavo krepšį, o skirtumas nuolat svyravo tarp dvidešimties taškų. Įpusėjus kėliniui po kėdainiečio E.Dimšos dvitaškio skirtumas tarp komandų buvo 21 taškas - 86:65. „Žalgiris“ galutinai atsipalaidavo ir nuolat didino skirtumą, kuris po Bobano Majranovičiaus dvitaškio jau buvo 31 taškas - 98:67. O galutinis mačo rezultatas „Žalgirio“ krepšininkų naudai - 104:70.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 21 (9 atk. kam.), Paulius Jankūnas 19 (8 atk. kam.), Martynas Pocius 14, Mindaugas Kuzminskas 13.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 16 (8 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 12, Rolandas Alijevas 10 (8 rez. perd.), Vytenis Čižauskas 9.