Galingas Kauno „Žalgirio“ spurtas trečiajame kėlinyje buvo sugrąžinęs viltį, tačiau antrosios pergalės iš Maskvos šį sezoną parsivežti nepavyko. Joano Plazos auklėtiniai (4/7) išvykoje 61:70 (12:17, 14:18, 22:13, 13:22) nusileido CSKA (8/3) klubui ir prarado galimybę patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

„Žalgiris“ dvikovą pradėjo tokia startine sudėtimi: Oliveris Lafayette‘as, Rimantas Kaukėnas, Mindaugas Kuzminskas, Kšištofas Lavrinovičius ir Jeffas Foote‘as.

Nors pirmasis taškus pelnė R.Kaukėnas, ne už ilgo aikštės šeimininkai po tolimo metimo išsiveržė į priekį (3:2). Žalgiriečių atakos strigo varžovų gynybos gniaužtuose, tuo tarpu Aleksandrui Kaunui įkrovus kamuolį į krepšį, sužaidus 3 minutes CSKA pirmavo 5:2. Trijų minučių tylą dvitaškiu nutraukė M.Kuzminskas. Po kelių nesėkmingų bandymų „Žalgiris“ rezultatyviai užbaigė ataką – J.Foote‘as dėjimu sudrebino varžovų krepšį. Tuo pačiu kitoje atakoje atsakė ir A.Kaunas (10:6).

Lietuvos čempionų deficitą baudos metimais perpus sumažino K.Lavrinovičius. Pirmą tritaškį pataikęs Milošas Teodosičius išvedė CSKA į priekį didžiausia persvara (13:8), tačiau žalgiriečiai 4 taškais be atsako, kurių autoriai buvo J.Foote‘as ir Vytenis Lipkevičius, ištirpdė atsilikimą iki minimumo (12:13). Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje svečiams nepavyko apsiginti nuo dviejų Nenado Krstičiaus atakų, po pirmojo ketvirčio „Žalgiris“ atsilieka 12:17.

K.Lavrinovičiaus dėjimas ir R.Kaukėno dvitaškis – taip antrąjį kėlinį pradėjo kauniečiai, tačiau labiau jiems priartėti nepavyko (16:20). Abiejų klubų krepšininkams nesisekė atakuoti iš toli. „Žalgiriui“ sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą – po CSKA pelnytų 5 taškų iš eilės J.Plaza buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (16:25).

Po Sonny Weemso dvitaškio su pražanga Maskvos klubo persvara išaugo iki dviženklės (28:18), tačiau „Žalgiris“ pamėgino atkurti intrigą – K.Lavrinovičius sėkmingai prasiveržė po krepšiu, o po kiek laiko pirmąjį Kauno komandos tritaškį įmetė O.Lafayette‘as (23:28). Visą J.Plazos auklėtinių darbą nubraukė lygiai tuo pačiu atsakę Rusijos čempionai (33:23). Kėlinio pabaigoje „Žalgiriui“ pavyko vienu tašku priartėti prie varžovų – 26:35.

Antrąją rungtynių pusę dviem sėkmingais epizodais pradėjo „Žalgirio“ aukštaūgiai – iš pradžių „kabliu“ taškus pelnė Robertas Javtokas, o vėliau sėkmingai apsigynė iš varžovo kamuolį perėmęs Mario Delašas. Tiesa, jau kitoje atakoje kroato ataką įspūdingu bloku nutraukė A.Kaunas. „Žalgiris“ dvi minutes neleido varžovams pelnyti nė taško, tačiau CSKA įsibėgėjo – rusai pelnė 5 taškus paeiliui ir susigrąžino dviženklį pranašumą (38:28). Metimą aidint atakai skirto laiko sirenai pataikė R.Kaukėnas, tačiau Aaronas Jacksonas į tai atsakė tuo pačiu, prie sėkmingo amerikiečio žaidimo prisidėjo Theodoros Papaloukas ir Maskvos klubas pabėgo 45:30.

Vėliau aikštėje vyko chaotiškas žaidimas, krepšininkai visose aikštės vietose iš paskutiniųjų grūmėsi dėl kamuolio. Labiausiai reikiamu metu iniciatyvos ėmėsi O.Lafayette‘as – amerikietis individualų šou pradėjo dvitaškiu, po kurio sekė dar du tolimi šūviai. Įspūdingą „Žalgirio“ spurtą galingu dėjimu užbaigė M.Kuzminskas (42:48).

Kantrybės netekęs Ettore Messina buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau po jos Lietuvos čempionai toliau demonstravo galingą žaidimą – fantastišką tritaškį su pražanga pataikė K.Lavrinovičius, po kurio CSKA strategui beliko imtis už galvos. Paskutinėmis ketvirčio akimirkomis D.Lavrinovičius metimu iš po krepšio atstatė rungtynių pusiausvyrą – 48:48.

Paskutiniajame ketvirtyje komandos sėkmingai užbaigė po kelias atakas iš eilės (53:53). „Žalgirio“ mėginimą perimti kontrolę į savo rankas atlaikę CSKA krepšininkai ėmė tolti – du tolimus metimus pataikė S.Weemas ir V.Chriapa, vėliau prie jų prisidėjo ir kiti komandos draugai, ko pasekoje aikštės šeimininkai atitrūko ir susigrąžino dviženklį pranašumą (65:55).

Rusijos čempionams labiau atitrūkti neleido R.Kaukėnas, pelnęs 4 taškus iš eilės. Rungtynių pabaigoje rezultatas iš esmės nesikeitė – Kauno komanda patyrė pralaimėjimą 61:70.