„Žalgiris“ kausis su Talino „Kalev/Cramo“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį sieks iškovoti šeštąją pergalę VTB Vieningoje lygoje. Kauniečiai svečiuose susikaus su Talino „Kalev/Cramo“ ekipa, praneša oficiali Kauno klubo interneto svetainė.

Žalgiriečiai šiuo metu grupėje, iškovoję 5 pergales ir patyrę 2 nesėkmes, užima antrąją vietą. Tuo tarpu Talino klubas po septinių turų turi vos vieną pergalę ir užima paskutinę, šeštąją vietą.

Estijoje kauniečiams negalės padėti Bobanas Marijanovičius, kuris rungtynes liko stebėti Kaune.

Pirmoje dvikovoje – užtikrinta kauniečių pergalė

Pirmoje šių komandų tarpusavio dvikovoje pergalę šventė žalgiriečiai, kurie savo aikštėje 101:83 nugalėjo Estijos klubą.

Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo komandos kapitonas Paulius Jankūnas, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Itin sėkmingos šios rungtynės buvo ir kitam aukštaūgiui - Travisui Watsonui, kuris per 21 minutę pelnė 15 taškų, atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Varžovų gretose nesulaikomas buvo Raitis Keerles, kuris per 27 minutes į kauniečių krepšį įmetė 20 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Aiškūs lyderiai

Pagrindinis Talino „Kalev/Cramo“ ekipos lyderis, jau minėtas - R. Keerles. 30 metų 201 cm ūgio puolėjas aikštėje per 25 minutes renka po 12,3 taško, atkovoja po 5,4 atšokusio kamuolio, atlieka po 1,1 rezultatyvaus perdavimo ir perima po 1,3 kamuolio iš varžovo.

Naudingiausias estų krepšininkas – M. Duniganas.

21 metų 208 cm ūgio puolėjas aikštėje praleidžia po 24 minutes per rungtynes ir per jas pelno po 10 taškų, atkovoja po 6,2 ir perima po 0,8 kamuolio bei atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo. M.Duniganas vidutiniškai renka po 12,8 naudingumo balų per rungtynes.

„Žalgirio“ lyderiai visiems puikiai žinomi – Martynas Pocius ir Travisas Watsonas.

24 metų 196 cm ūgio M.Pocius aikštėje per 25 minutes vidutiniškai renka po 12,8 taško, atkovoja po 1,8 atšokusio kamuolio bei atlieka po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

29 metų 203 cm ūgio T.Watsonas aikštėje per 19 minučių renka po 8 taškus, atkovojo po 7,5 atšokusio kamuolio, atlieka po 1 rezultatyvų perdavimą. Amerikietis vidutiniškai renka po 13,8 naudingumo balų ir yra naudingiausias ekipos krepšininkas.

Rungtynes iš Estijos tiesiogiai transliuos SPORT1 televizija. Rungtynių pradžia - 18.45 val.