Penktose Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rezultatu 73:65 įveikė Maskvos srities „Chimki“ ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę.

Mačą geriau pradėjo „Chimki“ komanda, kuri prabėgus 4 minutėms pirmavo 9:2. Po A.Petrovičiaus paprašytos minutės pertraukėlės „Žalgirio“ žaidimas gerokai pagerėjo ir po spurto 5:0 deficitas sumažėjo iki 2 taškų – 7:9 Netrukus M.Kalniečio dvitaškis su pražanga išvedė šeimininkų pirmą kartą į priekį – 12:11. Daugiau rusai tolti kauniečiams neleido ir pirmasis ketvirtis baigėsi pirmaujant 22:19.

Antrasis kėlinukas vyko nerezultatyviai. Žalgiriečiai pirmojo jo pusėje buvo įgiję 7 taškų persvarą (30:23), tačiau „Chimki“ čia pat ją panaikino – 29:30. Visgi ketvirčio pabaiga sėkmingiau susiklostė kauniečiams, kurie įpusėjus rungtynėms pirmavo 38:33.

Trečiojo kėlinuko pradžia nieko blogo „Žalgiriui“ nežadėjo. Sužaidus 3 minutes jiems pavyko pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 46:35. Tačiau tuomet kauniečiai įkrito į labai gilią duobę. „Chimki“ laimėjo 6 minučių atkarpą rezultatu 13:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 54:54. Tik paskutinėmis sekundėmis M.Kalniečio tritaškio dėka kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą – 54:54.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes žalgiriečių pranašumas buvo minimalus (61:60), tačiau tuomet A. Milaknis ir D. Šalenga pataikė po tritaškį ir laikinosios sostinės klubas truktelėjo į priekį (67:60) bei varžovus privertė prašyti minutės pertraukėlės. Po jos abi komandos puolime nesugebėjo rasti priešnuodžių varžovų gynybai. Per dvi minutes vos du baudos metimus pataikę rusai šiek tiek priartėjo – 62:67. Prasidėjus paskutinei minutei D. Collinsas įmetė dvitaškį (69:62) ir per likusį laiką „Chimki“ atsigauti nepavyko, todėl finalinė mačo sirena paskelbė „Žalgirio“ pergalę - 73:65.

„Žalgiris“: D.Šalenga 11, T.Delininkaitis 10, M.Begičius 9 (6 atk. kam., 5 kl.), P.Jankūnas (9 atk. kam.), M.Kalnietis ir D.Collinsas po 8, T.Watsonas 7, A.Milaknis 6, M.Pocius 4, M.Kuzminskas 2.

„Chimki“: Z.Planiničius 14, K.Langfordas ir K.Lončaras po 10, V.Fridzonas (7 atk. kam.) ir B.Eze (7 atk. kam.) po 8.