Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus.

Lucasui prireikė vos 55 sekundžių, jog pasiųstų kamuolį į vartus ir išvestų „Real“ į priekį 1:0. Kylianas Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje suklaidinęs varžovą puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Rodrygo antrojo kėlinio pradžioje taip pat pridėjo savo įvartį ir rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0. Puikiomis progomis pasižymėti neapsinaudojo Endrickas ir Abderrahmane Rebbachas, po kurių atliktų smūgių kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Carlosas Benavidezas ir Kike Garcia susitikimo pabaigoje pelnė po įvartį ir sušvelnino skirtumą 2:3.

Lucas pasižymėjo sužaidus vos 55 sekundes. Tai yra greičiausiai pelnytas įvartis „La Liga“ pirmenybėse 2024/2025 m. sezone.

„Real“ gavo daugiau geltonų kortelių nei bet kuri kita „La Liga“ komanda 2024/2025 m. sezone (8).

K.Mbappe pelnė įvartį prieš „Alaves“ po 26 nepertraukiamai atliktų perdavimų. Tai yra ilgiausia bet kurios komandos serija, po kurios buvo pelnytas įvartis „La Liga“ pirmenybėse.

Lucas pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą tose pačiose rungtynėse trejuose iš paskutinių septynių žaistų susitikimų, kai pradėjo juos startinėje sudėtyje visuose turnyruose.

„Real“ po septynių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Alaves“ su 10 taškų žengia dešimta.