Antradienį Paryžiuje prasideda olimpinių žaidynių krepšinio turnyro ketvirtfinaliai, o pirmose šio etapo rungtynėse Gordono Herberto auklėtiniai rezultatu 76:63 (11:21, 25:15, 23:16, 17:11) įveikė Graikijos nacionalinę komandą.

G.Antetokounmpo per pirmąjį kėlinį įmetė 8 taškus ir jo vedama Graikija pabėgo į priekį. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę po N.Calatheso tritaškio graikai pirmavo 21:9. Paskutinėje kėlinio atakoje rezultatą švelnino M.Wagneris - 21:11.

Vokietija antrajame ketvirtyje pradėjo vytis varžovus ir 17-ąją žaidimo minutę D.Schroderis mažino deficitą iki minimalaus 32:33, o likus žaisti 8 sekundėms iki ilgosios pertraukos D.Theiso dėjimas lygino rezultatą 36:36. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmoji mačo pusė.

Trečiajame ketvirtyje Vokietija perėmė iniciatyvą, kuri pelnė paskutinius penkis kėlinio taškus ir po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 59:52.

Paskutiniame kėlinyje vokiečiai neleido varžovams susigrąžinti iniciatyvos ir likus 3:57 minutei F.Wagnerio taškai pirmą kartą didino Vokietijos persvarą iki dviženklio 67:57. Priešpaskutinę minutę D.Schroderio tritaškis didino pranašumą 72:57 ir nugalėtojas tapo aiškus.

Vokietijos rinktinė: Franzas Wagneris 18 (7/11 dvit., 1/6 trit.), Dennis Schröderis 13 (2/5 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.), Johnas Thiemannas 10 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Isaac Bonga 9 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Moritzas Wagneris 8 (5 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 7, Danielius Theis 6 (1/5 dvit., 8 atk. kam.), Nickas Weiler-Babbas 5 (1/5 trit.).

Graikijos rinktinė: Giannis Antetokounmpo 22 (9/12 dvit., 4 kld.), Thomas Walkupas 12 (2/5 trit.), Kostas Papanikolaou 10 (2/5 trit., 8 atk. kam.), Vassilis Toliopoulosas 7, Dinosas Mitoglou 6 (6 atk. kam.), Nickas Calathesas 5 (1/4 trit., 5 atk. kam.), Panagiotis Kalaitzakis 1.

Vokietijos rinktinės pasirodymas olimpinėse žaidynėse – kol kas be klaidų. Pirmame mače jie įveikė japonus, antroje kovoje patiesė brazilus, o galiausiai pamokė ir šeimininkus prancūzus.

Vokietija pusfinalyje susikaus su Prancūzijos ir Kanados poros nugalėtoja.

Ketvirtfinalio rungtynių įrašas – naujienos viršuje.