• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sostinėje antradienį vyks tradiciniai Lietuvos kilnaus sportinio elgesio apdovanojimai „Fair play“.

Sostinėje antradienį vyks tradiciniai Lietuvos kilnaus sportinio elgesio apdovanojimai „Fair play“.

REKLAMA

Lietuvos tautiniame olimpiniame komiteto (LTOK) būstinėje vyksiančiame renginyje apdovanojimai bus teikiami penkiose kategorijose: „Už viso gyvenimo nuopelnus”, „Kilnus poelgis”, „Jaunasis sportininkas – pavyzdys bendraamžiams“, „Fair Play projektas“, „Fair Play sklaida“.

„Pradėjome skaičiuoti jau ketvirtą dešimtį, kai Lietuvoje vystomas kilnaus elgesio sporte judėjimas. Džiaugiuosi, kad šio judėjimo vertybės vis labiau yra vertinamos ir branginamos. Sporte ne viskas yra tik apie pergales, kur kas didesnių galime pasiekti užlipę ne tik ant podiumo, bet ir parodę žmogiškumą, kilnų ir garbingą elgesį“, – LTOK pranešime cituojama kalbėjo Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komiteto prezidentė, olimpinė vicečempionė Austra Skujytė.

Paraiškas į apdovanojimų nominacijas galėjo teikti visi norintys, nugalėtojus išrinkto Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komitetas.

Lietuvoje kilnaus sportinio elgesio judėjimas vystomas nuo 1993 metų, Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komitetas kasmet už sąžiningą ir garbingą elgesį apdovanoja šalies sportininkus ir sporto darbuotojus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų