Po Stambulo derbyje „Galatasaray“ 3:1 pasiektos pergalės prieš „Fenerbahče“, klubas pašiepė varžovų trenerį Jose Mourinho.

Turkijos „Super Lig“ pirmenybėse tai buvo pirmasis „Fenerbahče“ pralaimėjimas šį sezoną, dėl kurio komanda atsilieka penkiais taškais nuo lygos lyderio „Galatasaray“.

Po rungtynių „Galatasaray“ oficialioje „X“ paskyroje paskelbė įžeidžiantį paveikslėlį, kuriame matyti fotomontažas su knygos viršeliu pavadinimu „Verkiantysis“. Nuotraukoje J.Mourinho atrodo liūdnas, o tekste taip pat buvo pridėta pastaba: „Parduodama tik parduotuvėse aplink Kadikoy“.

Be to, 63-ią minutę rungtynių rezultatui esant 3:1, „Galatasaray“ paskelbė žinutę: „Atrodo, kad šį vakarą ruošiame ypatingą patiekalą“, užsimindami apie J.Mourinho ankstesnį titulą „Ypatingasis“, kurį jis gavo po savo pirmojo etapo Londono „Chelsea“ klube.

Kita šmaikšti žinutė buvo paskelbta kartu su nuotrauka, kurioje matyti neryškus J.Mourinho, stovintis netoli „Galatasaray“ trenerio Okano Buruko. Po nuotrauka buvo parašyta: „Nugalėtojas“.

Vasarą po atleidimo iš „Roma“ klubo į „Fenerbahče“ atvykęs J.Mourinho neseniai kalbėdamas apie adaptaciją Turkijos futbole save vadino „Svetimuoju“. Nepaisant to, jis siekia atvesti „Fenerbahče“ į pirmąjį „Super Lig“ titulą po dešimties metų pertraukos.