Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse dar kartą taškus prarado lygiosiomis sužaidusi Paryžiaus „Saint-Germain“ komanda.

Šeštadienį PSG žaidė išvykos rungtynes, kuriose nesugebėjo pralaužti „Clermont“ gynybos ir dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0. Šeimininkams tai buvo vos antrasis taškas šio sezono pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje „Clermont“ futbolininkams pavyko gana sėkmingai tvarkytis su PSG atakomis, bet antrajame kėlinyje jų oponentai vis dažniau ir dažniau kūrė pavojų prie jų vartų.

Arčiausiai tikslo 54-ąją rungtynių minutę buvo PSG žvaigždė Kylianas Mbappe, bet jo smūgis pataikė į dešinįjį vartų virpstą.

Tai buvo jau trečiosios PSG lygiosios „Ligue 1“ pirmenybėse per pirmuosius septynis turus. Šiuo metu ji rikiuojasi antra, bet juos dar gali aplenkti trys vėliau savo septintojo turo pirmenybes žaisiančios komandos.