Dar vieną nesėkmę NBA patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-32) klubas. Namų arenoje rezultatu 93:101 (25:36, 24:14, 25:29, 19:22) juos pranoko Orlando „Magic“ (26-36) krepšininkai.

Lietuvio pasirodymas aikštelėje šįkart neblizgėjo. J. Valančiūnas per 23 minutes sumetė 8 taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai Naujojo Orleano komandos gretose pasirodė Brandonas Ingramas, pelnęs 25 taškus, dar 18 taškų į komandos sąskaitą įrašė ir CJ McCollumas.

Nors pirmąjį kėlinį „Pelicans“ baigė su 11 taškų deficitu, tačiau antrajame aktyviai bandė keisti situaciją. Keturi tikslūs Trey Murphy III taškai iš eilės, J. Valančiūno dėjimas ir dar keletas taiklių metimų pagerino Naujojo Orleano ekipos padėtį ir į ilgąją pertrauką jie išėjo turėdami tik vieno taško deficitą.

Visgi trečiąjį kėlinį 25:29 ir vėl laimėjo arenos svečiai, o taškų skirtumo „Pelicans“ nepavyko ištirpdyti ir paskutiniame ketvirtyje.

Laimėtojų komandoje geriausiai pasirodė Paolo Banchero. Per 34 minutes jis sumetė 29 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Dvigubą dublį prie pergalės pridėjo ir Wendellis Carteris jaunesnysis – 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Po keturių pralaimėjimų iš eilės „Pelicans“ yra 10-oje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o Orlando ekipa Rytų konferencijoje yra 13-a.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), CJ McCollumas 18 (6 rez. perd.), Herbertas Jonesas 10 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (2/4 dvit., 4/4 baud., 5 atk. kam.), Joshas Richardsonas 8.

„Magic“: Paolo Banchero 29 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Markelle Fultzas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Moritzas Wagneris 14, Wendellis Carteris jaunesnysis 11 (11 atk. kam.), Franzas Wagneris 11 (5 atk. kam.), Jalenas Suggsas 9 (5 atk. kam.).