Trečiąją pergalę šeštosiose Eurolygos A grupės rungtynėse iškovojo Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, namuose 88:81 (27:24, 18:18, 15:19, 21:19) palaužusi Bilbao „Gescrap“ komandą (3/3).

„Olympiacos“ atsirevanšavo ispanams už pirmajame rate patirtą nesėkmę rezultatu 61:76.

Lemiamas lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Svečiai dar pirmavo 66:62, tačiau Pirėjo klubas spurtavo ir 12 iš 15 pelnytų taškų pelnęs Vassilis Spanoulis sukrovė šeimininkams apčiuopiamą pranašumą - 79:70. Likus žaisti kiek mažiau nei 20 sek. „Gescrap“ alsavo graikams į nugaras (81:84), bet svarbios priešininkų atakos metu neapsigynė ir neišnaudojo paskutinio šanso.

Lietuvis aikštėje praleido 9 minutes, tačiau taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 29, Kyle'as Hinesas 18 (7 atk. kam.), Pero Antičius 13, Kostas Papanikolaou ir Giorgos Printezis po 8.

„Bizkaia Basket“: Alexas Mumbru 17, Marko Baničius 15, Janis Blūmas 14, Aaronas Jacksonas 13.