Tampos Bay "Lightning" klubo puolėjas Vincentas Lecavalieras, San Chosė "Sharks" komandos vartininkas Jevgenijus Nabokovas ir Nešvilio "Predators" ekipos dešinysis puolėjas Martinas Eratas pirmadienį paskelbti geriausiais septintosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) 2007-2008 metų reguliariojo sezono savaitės (lapkričio 12-18 d.d.) žaidėjais - "Trimis žvaigždėmis".

Pirmą kartą NHL istorijoje antrą savaitę iš eilės "pirmąja žvaigžde" pripažintas 27-erių metų kanadietis V. Lecavalieras. Jis praėjusią vėl surinko 8 taškus (4 įvarčiai ir 4 rezultatyvūs perdavimai) ir, pelnęs taškus jau septintosiose rungtynėse iš eilės (19 tšk. - 6+13), padėjo "Lightning" klubui laimėti abejas rungtynes bei pratęsti pergalingą seriją iki penkių susitikimų.

Lapkričio 14-ąją pergalingose - 6:1 - rungtynėse su Karolinos "Hurricanes" ekipa V. Lecavalieras surinko 5 taškus (3-2) ir pakartojo rezultatyvumo vieneriose rungtynėse rekordą. Net keturis taškus (2+2) ledo ritulininkas pelnė antrajame kėlinyje, taip pagerindamas kėlinio rezultatyvumo rekordą.

Iš viso surinkęs 32 taškus (13+19) V. Lecavalieras tapo rezultatyviausiu šio sezono lygos žaidėju.

Antras tarp geriausių praėjusios savaitės žaidėjų esantis 32-jų metų Kazachstano atstovas Jevgenijus Nabokovas atrėmė 95,9 procento varžovų smūgių ir praleido po 0,96 įvarčio per rungtynes bei padėjo klubui laimėti trejas rungtynes iš ketverių.

Net dvejose rungtynėse praėjusią savaitę nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus šių mačų skaičių šiame sezone vartininkas pasididino iki trijų, o per karjerą NHL tokių rungtynių skaičius išaugo iki 37-erių.

Trečią vietą tarp savaitės "žvaigždžių" užėmė 26-erių metų čekas Martinas Eratas, kuris praėjusią savaitę pelnė du pergalingus įvarčius trejose rungtynėse ir surinko 6 (3+3) taškus.

Lapkričio 12-ąją M. Eratas pirmą kartą karjeroje NHL pelnė 4 taškus (2+2), o jo klubas 4:1 nugalėjo Kolumbo "Blue Jackets" ekipą.