Taline vykusio Estijos lengvosios atletikos „Aukso lygos“ („Kuldliiga“) žiemos sezono antrojo etapo vyrų 800 m bėgimo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Vitalijus Kozlovas užėmė antrąją vietą.

Jis nuotolį įveikė per 1 min. 52,33 sek. ir nusileido tik ukrainiečiui Aleksandrui Osmolovyčiui (1.51,94).

Mindaugas Norbutas (1.54,88) šioje rungtyje liko septintas.

Moterų 60 m bėgimo varžybose Lina Grinčikaitė buvo trečia (7,36 sek.). Pirmąsias dvi vietas užėmė Ukrainos bėgikės - Olesia Povg (7,16) ir Marija Remen (7,21).

Trečiąją vietą 300 m bėgimo varžybose užėmė Gediminas Kučinskas (35,37). Nugalėjo ukrainietis Dmitrijus Ostrovskis (34,03).

Mantvydas Saikavičius šioje rungtyje užėmė 12-ąją vietą (37,78).

Šuolių į tolį varžybose Jolanta Verseckaitė buvo ketvirta (5,87 m), o Astos Daukšaitės visi šuoliai buvo nesėkmingi.