Po šalto dušo pirmajame kėlinyje atsigavę Ukrainos krepšininkai savo pasirodymą Europos čempionate užbaigė pergalingai. Ukrainiečiai 74:61 (13:16, 30:10, 13:13, 18:22) nugalėjo Belgijos rinktinę, kuri čempionate liko be pergalių.

Nepaisant pergalės, ukrainiečiai, į antrąjį etapą nepateko. Šis Ukrainos komandos laimėjimas antrojo etapo duris atvėrė Gruzijos krepšininkams. Jeigu rungtynes būtų laimėję belgai į antrąjį etapą būtų keliavusi Bulgarijos rinktinė.

Tiek Gruzijos, tiek Bulgarijos rinktinių nariai rungtynes stebėjo arenoje. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje bulgarai areną paliko, o tuo tarpu Gruzijos krepšininkai aktyviai sirgo už ukrainiečius. Ukrainos žaidėjų taiklūs metimai, kaip ir aikštėje pasirodantys krepšininkai, buvo lydimi ovacijomis.

Baigiantis rungtynėms, visi Gruzijos rinktinės krepšininkai pakilo iš savo vietų ir plodami ėmė skanduoti „Ukraina, Ukraina“.

Susitikimą kur kas sėkmingiau pradėjo Belgijos krepšininkai. Jie sužaidus 7 minutes priekyje buvo 9 taškų skirtumu (13:4). Visgi jau antrajame ketvirtyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis. Kėlinį ukrainiečiai pradėjo trim tritaškiais iš eilės, o po spurto 11:1 Ukrainos rinktinės atotrūkis šoktelėjo iki 7 taškų (24:17).

Ukraina: Aleksejus Pečerovas 15, Viačeslavas Kravtsovas 13 (16 atk. kam.), Oleksandras Kolčenko 10, Stivenas Berttas 9, Denisas Lukačovas 8.

Belgija: Samas van Rossomas 17, Dimitri Lauwersas 13, Maxime‘as de Zeeusas 10, Ilunga MBenga 9.